Stilt Fella 1.01

Strona główna Windows Gry Symulatory
Pobierz p​rogram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Najróżniejsze symulatory zawsze znajdować się będą w centrum uwagi niezależnych twórców gier. Stilt Fella dumnie reprezentuje gatunek, pozwalając nam wcielić się w kogoś, kto porusza się na szczudłach. Chociaż pewnie wielu domyślało się, że ta sztuka do najłatwiejszych nie należy, dopiero ten ciekawy projekt pozwala docenić dajmy na to cyrkowców. Nagle niepozorna dziura na drodze przejścia urasta do rangi aż przepaści.

Postacią kierujemy z pomocą klawiatury oraz myszki. Ta pierwsza odpowiada za przechylanie się do przodu oraz do tyłu, jak również podniesienie lewej lub prawej nogi. Myszka z kolej odpowiada za odpowiednie ustawienie danego szczudła. Wszystko to razem należy zgrabnie łączyć, ponieważ ze zbyt szerokiego rozkroku trudno będzie się podnieść, a jak zapomnimy się wyciągnąć na wprost zwyczajnie runiemy na plecy.

Każdy kolejny poziom to trudniejszy układ. Pojawiają się liczne wgłębienia, ruchome kładki, ustawianie prowizorycznych mostów, unikanie spadających z nieba rzeczy czy skoki do wody. Inaczej spojrzycie też na rutynowe schodzenie po schodach... Zabawa jest naprawdę trudna, ale satysfakcjonująca. Upadek oznacza rozpoczynanie całego etapu od nowa, nie przewidziano bowiem żadnych punktów kontrolnych po drodze.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!