r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Stół z ekranem dotykowym wspomoże proces zamawiania pizzy

Strona główna AktualnościSPRZĘT

Szeroko rozumiana osoba informatyka jest zazwyczaj kojarzona jako ktoś, kto ciągle siedzi przy komputerze, a na obiad zjada pizzę i popija colą. Niezależnie od tego, czy jest to obraz prawdziwy czy mocno przejaskrawiony, w niedalekiej przyszłości będziemy mieli jeszcze bardziej ułatwione zamawianie tego przysmaku.

Zapomnijcie o czekaniu na kelnerkę, wybieraniu pizzy z karty, długim i nudnym czekaniu oraz męczącym systemie płacenia. Pizza Hut wraz z Chaotic Moons Studio z Austin, opracowało stół z ekranem dotykowym, dzięki któremu klient będzie mógł dowolnie skomponować swoją pizzę, wybierając ilość sosu, sera, dodatków oraz ich rozmieszczenie. Przedsmak działania urządzenia daje aplikacja mobilna.

r   e   k   l   a   m   a

Personalizacja pizzy to nie jedyna zaleta pomysłu. Dzięki rozmaitym grom, głodni klienci nie będą się nudzi w trakcie oczekiwania na swoje zamówienie. Po zjedzeniu zaś, będą mieli możliwość zapłacenia rachunku za pomocą smartfonu, co na pewno uprości i usprawni cały proces.

Można mieć tylko wątpliwości co do wyglądu stołu po jednym dniu użytkowania go. Ekran dotykowy i połączenie go z brudnymi od sosu i tłustymi palcami raczej nie brzmi dobrze. Nie wiadomo też, kiedy możemy spodziewać się wprowadzenia takich stołów do naszego kraju. Na pewno jednak taka nowinka zostałaby, przynajmniej na początku, przyjęta z entuzjazmem.

© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.