r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

StoneHeart

Strona główna Windows Gry Platformowe
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

StoneHeart to wciągająca, w miarę prosta w opanowaniu platformówka 2D o podłożu logicznym oraz zręcznościowym. Pokierujemy tu działaniami futurystycznej postaci, której głównym zadaniem jest szczęśliwe odnalezienie wyjścia z każdego, nawet najbardziej zagmatwanego układu.

Podstawą rozgrywki jest przemierzanie podziemnych labiryntów oraz skakanie po przeróżnych platformach pokonując przy tym wszelkiego rodzaju przeszkody, blokady i zasadzki. Niezwykle pomocny w tych wszystkich czynnościach okazuje się specjalny łuk, który otrzymujemy zaraz na początku pierwszego układu.

r   e   k   l   a   m   a

Nie byłby on jednak tak ważny, gdyby nie opcja doboru odpowiednich grotów. Wraz z postępem w grze odblokowujemy także kolejne ich rodzaje i poznajemy właściwe zastosowanie. Ostatecznie przyjdzie korzystać ze wszystkich rodzajów strzał na zmianę zmyślnie nimi manipulując, a także celnie je wystrzeliwując.

W miarę upływu czasu gry kolejne wyzwania stają się coraz bardziej skomplikowane, a z układu na układ przed naszym bohaterem stawiane są coraz bardziej karkołomne zadania. Częstymi będą sytuacje, gdy przedostanie się na drugi koniec lokacji będzie wymagało sporego zaangażowania i zastanowienia.

Projekt cechuje się oszczędną, ale zarazem robiącą dobre wrażenie oprawą graficzną. Spora liczba układów, zagadek oraz innych urozmaiceń potrafi zapewnić rozrywkę na kilka dłuższych chwil.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

StoneHeart na weekend – platformy i labirynty zamiast piłki

3
ROZRYWKA 11.06.2016 | Rafał Szramowiat

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy StoneHeart – wciągającą platformówkę 2D o podłożu logicznym oraz zręcznościowym. Pokierujemy tu działaniami futurystycznej postaci, której głównym zadaniem jest szczęśliwe odnalezienie wyjścia z każdego, nawet najbardziej zagmatwanego układu. Podstawą rozgrywki jest przemierzanie podziemnych labiryntów oraz skakanie po przeróżnych platformach pokonując przy tym wszelkiego rodzaju przeszkody, blokady i zasadzki. Niezwykle pomocny w tych wszystkich czynnościach okazuje się specjalny łuk, który otrzymujemy zaraz na początku pierwszego…

Recenzje użytkowników

możliwości bohatera, poziom trudności
brak
ocena użytkownika

Jak na platformówkę to jest bardzo ciekawa, wciągająca i długa, choć wszystko zależy od ilości prób i błędów. Grafika wygląda bardzo dobrze. Sterowanie jest proste do opanowania. Duży plus za możliwości bohatera (łuk ze strzałami) i poziom trudności - nie jest to gra którą pokonamy łatwo i przyjemnie, są momenty trudne, wymagające myślenia i zręczność. Szkoda że zabrakło turotiala i jakiś wskazówek/ułatwień podczas gry. Poza tym gra się bardzo przyjemnie.

12.06.2016 12:30 | Recenzja do wersji

Komentarze

0 nowych
  #2 06.01.2018 14:54

lol

darek719   41 #1 11.06.2016 11:12

"Projekt cechuje się oszczędną, ale zarazem robiącą dobre wrażenie oprawą graficzną." - oszczędna grafika i 132MB :/

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.