r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

StorURL 3.0.18.0

Strona główna Windows Akcesoria Inne akcesoria
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

StorURL to darmowe narzędzie do przechowywania adresów ulubionych stron internetowych.

Galeria programu

Program charakteryzuje się prostotą użytkowania. Po uruchomieniu aplikacji musimy jedynie utworzyć nową bazę danych (którą można zabezpieczyć hasłem) w wybranej ścieżce docelowej. Warto zaznaczyć, że istnieje opcja utworzenia kopii zapasowej, co może okazać się przydatne w trakcie awarii dysku twardego.

Co istotne, StorURL pozwala zaimportować wszystkie zakładki z Google Chrome, Opery, Firefoxa oraz Internet Explorera. Na uwagę zasługuje również fakt, że każdą witrynę sieciową zapisaną w pamięci tej aplikacji możemy uruchomić poprzez kliknięcie adresu – nie trzeba go kopiować do paska adresu przeglądarki.

StorURL umożliwia dzielenie zakładek na kategorie, więc kiedy dysponujemy sporą liczbą ulubionych adresów sieciowych, możemy je łatwo posortować. W takiej sytuacji przyda się również wyszukiwarka, której również nie zabrakło w opisywanej aplikacji.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #1 13.12.2017 23:32

Bezwartościowe narzędzie. Do przechowywania adresów ulubionych stron to ja mam przeglądarkę.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.