StorURL StorURL 3.0.25.4

Strona główna Windows Akcesoria Inne akcesoria
P​obierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

StorURL to darmowe narzędzie do przechowywania adresów ulubionych stron internetowych.

Program charakteryzuje się prostotą użytkowania. Po uruchomieniu aplikacji musimy jedynie utworzyć nową bazę danych (którą można zabezpieczyć hasłem) w wybranej ścieżce docelowej. Warto zaznaczyć, że istnieje opcja utworzenia kopii zapasowej, co może okazać się przydatne w trakcie awarii dysku twardego.

Co istotne, StorURL pozwala zaimportować wszystkie zakładki z Google Chrome, Opery, Firefoxa oraz Internet Explorera. Na uwagę zasługuje również fakt, że każdą witrynę sieciową zapisaną w pamięci tej aplikacji możemy uruchomić poprzez kliknięcie adresu – nie trzeba go kopiować do paska adresu przeglądarki.

StorURL umożliwia dzielenie zakładek na kategorie, więc kiedy dysponujemy sporą liczbą ulubionych adresów sieciowych, możemy je łatwo posortować. W takiej sytuacji przyda się również wyszukiwarka, której również nie zabrakło w opisywanej aplikacji.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Darmowy
Brak języka PL
ocena użytkownika
21.05.2018 10:07 • Recenzja do wersji 3.0.22.0

Bardzo dobre narzędzie do przechowywania linków. Długo szukałem programu zamiennika dla starego wysłużonego ''Incollector''. Ten program nigdy mnie nie zawiódł używam go od lat. Dziękuję redakcji za wstawkę. A ja mam do przechowywania adresów włąśnie ten tutaj program. Bardzo polecam. Praca z nim jest rewelacyjna.