Storage Room 1.108

Strona główna Windows Bezpieczeństwo Ochrona prywatności
Pobierz p​rogram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Storage Room to wirtualny sejf, umożliwiający bezpieczne przechowywanie wszelakiego rodzaju prywatnych danych. W jego obrębie zgromadzimy i zabezpieczymy informacje o loginach/hasłach do serwisów społecznościowych, poczty elektronicznej, licencjach do oprogramowania, kontaktach czy posiadanej bibliotece filmów.

Aplikacja umożliwia przechowywanie poufnych danych w specjalnie przygotowanych w tym celu arkuszach. Każdy z arkuszy gromadzić może dowolną ilość pozycji danych określonego typu. Użytkownik może dodawać do nich wszelakie informacje, z których korzysta każdego dnia, a nie chciałby, aby zostały one przechwycone przez niepowołane osoby lub na skutek działalności szkodliwego oprogramowania. Co istotne, Storage Room pozwala tworzyć wiele arkuszy tego samego typu, dzięki czemu swoje poufne dane zabezpieczą z powodzeniem także inni użytkownicy komputera. Do każdego arkusza możemy zdefiniować inne hasło.

Inne przydatne funkcje, na jakie natkniemy się korzystając z programu to generator bezpiecznych haseł, wirtualna klawiatura, uniemożliwiająca przechwycenie wpisywanych danych na klawiaturze przez keyloggery, a także monitor komunikatora Skype. Z poziomu narzędzia możliwe jest tworzenie kopii zapasowych i ich łatwy import np. po reinstalacji systemu operacyjnego.

Storage Room jest narzędziem na tyle uniwersalnym, że każdy z domowników znajdzie odpowiednie arkusze dla danych, które chciałby zabezpieczyć. Pomimo sporej liczby funkcji i braku polskiej wersji językowej aplikacja jest na tyle intuicyjna w obsłudze, że problemów z nią nie powinien napotkać nawet mniej obyty z komputerem użytkownik.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!