Storm Radar: Mapa pogody Storm Radar: Mapa pogody

Strona główna Android Wiadomości Pogoda
Pobierz program
lub zeskanuj:

Storm Radar: Mapa pogody to wyjątkowe prognozy pogody w aplikacji. Pełnoekranowa, interaktywna mapa z widokiem radarowym przedstawia ostatnioe 8 godzin warunków pogodowych i prognozę na 6 godzin w przód. Ponadto zapewnia śledzenie komórek burzowych i ostrzega przed trudnymi warunkami pogodowymi w czasie rzeczywistym. Ponadto w aplikacji znajdują się prognozy godzinowe i długoterminowe.

Aplikacja zawiera widok z globalnej sieci radarów pogodowych wysokiej rozdzielczości i prognozy warunków na lądzie i na morzu. Śledzenie szlaków burzowych pozwala uzyskać szczegółowe informacje o czasie rozpoczęcia burzy, jej sile i dokładnych parametrach, jak prędkość przemieszczania się czy wysokość opadów.

W aplikacji znajdują się także historyczne i prognozowane ścieżki burz i huraganów z kompletem informacji o prędkości sile i stożku niepewności. Na mapie można też włączyć własne nakładki danych z informacjami o temperaturze, opadach, warunkach na drodze i tak dalej.

Informacje o wyładowaniach elektrycznych są pokazywane w czasie rzeczywistym w promieniu 160 km od aktualnego położenia. Zgłoszenia

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!