r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Storm of Vengeance, czyli Warhammer 40,000 MOBA

Strona główna AktualnościROZRYWKA

Po upadku THQ Games Workshop szaleje, dzieląc się prawami do swoich marek na lewo i prawo. W ostatnim czasie zapowiedziano trochę gier z Warhammer 40,000 w tytule, a teraz Eutychnix dorzuca od siebie do puli jeszcze jedną — Storm of Vengeance, oparte najwyraźniej na papierowej kampanii z 1997 roku. Tytuł powstaje z myślą o PC oraz urządzeniach przenośnych w studiu kojarzonym głównie z Auto Club Revolution.

Za dużo szczegółów się nie zdradza, bo prace rozpoczęto niedawno. W każdym razie chodzi o inaczej nazwane MOBA (twórcy odnoszą się do dzieła jako o lane strategy game), w którym pokierujemy poczynaniami setki Dark Angels. Projekt oddano w ręce nowego oddziału powołanego dla gier na tablety i smartfony, premiera planowana jest na pierwszy kwartał przyszłego roku. Bardzo martwi wspominanie w materiałach prasowych o ciągnięciu pasma sukcesów po wydaniu Ninja Cats Vs Samurai Dogs...

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłeś(aś) naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.