reklama

Storm of Vengeance, czyli Warhammer 40,000 MOBA

Strona główna Aktualności

O autorze

Miłośnik gier komputerowych, konsolowych i nowych technologii, zwłaszcza owoców azjatyckiej myśli technicznej. Recenzent, czasem doradca oraz fotograf, zawsze otwarty na innych ludzi. Filolog.

Po upadku THQ Games Workshop szaleje, dzieląc się prawami do swoich marek na lewo i prawo. W ostatnim czasie zapowiedziano trochę gier z Warhammer 40,000 w tytule, a teraz Eutychnix dorzuca od siebie do puli jeszcze jedną — Storm of Vengeance, oparte najwyraźniej na papierowej kampanii z 1997 roku. Tytuł powstaje z myślą o PC oraz urządzeniach przenośnych w studiu kojarzonym głównie z Auto Club Revolution.

Za dużo szczegółów się nie zdradza, bo prace rozpoczęto niedawno. W każdym razie chodzi o inaczej nazwane MOBA (twórcy odnoszą się do dzieła jako o lane strategy game), w którym pokierujemy poczynaniami setki Dark Angels. Projekt oddano w ręce nowego oddziału powołanego dla gier na tablety i smartfony, premiera planowana jest na pierwszy kwartał przyszłego roku. Bardzo martwi wspominanie w materiałach prasowych o ciągnięciu pasma sukcesów po wydaniu Ninja Cats Vs Samurai Dogs...

© dobreprogramy

Komentarze

reklama