r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Story Remix bez 3D: Fall Creators Update właśnie stało się trochę nudniejsze

Strona główna AktualnościOPROGRAMOWANIE

Aplikacja Zdjęcia na Windows 10 otrzymała ostatnio sporą aktualizację, przynoszącą nowe funkcje, a także będącą zapowiedzią kolejnych opcji, które dostaniemy w Fall Creators Update. Jedną z tych najbardziej ciekawych miała być możliwość wstawiania obiektów 3D do filmów. Niestety, tej wyczekiwanej funkcji nie dostaniemy w kolejnej dużej aktualizacji Windowsa 10.

Kolejna aktualizacja Windowsa 10, czyli Fall Creators Update, to kolejny ukłon w stronę twórców. Tym razem dostaną oni program Store Remix, którego można określić zaawansowaną przeglądarką oraz edytorem zdjęć i filmów. Według wcześniejszych zapowiedzi, miał on otrzymać algorytmy Microsoftu, które będą w stanie rozpoznawać osoby, obiekty i przestrzeń. Wszystko to by użytkownik mógł wstawiać do filmów trójwymiarowe animacje.

Trzeba przyznać, że funkcje umieszczenia obiektów 3D zapowiadają się naprawdę ciekawie, a edytowane za ich pomocą materiały prezentują się efektownie. Jednakże na ich premierę przyjdzie nam poczekać dłużej niż wcześniej zapowiadano. Ashlie Little z Microsoftu napisała na swoim Twitterze, że funkcja jednak nie pojawi się wraz z Fall Creators Update i zostanie wprowadzona później, prawdopodobnie w ciągu kilku miesięcy od udostępnienia dużej aktualizacji Windowsa 10.

r   e   k   l   a   m   a

Nie jest jeszcze jasne, kiedy dokładnie dodana zostanie wspomniana funkcja. Możliwe, że pojawi się wraz z jedną z aktualizacji do samej aplikacji Zdjęcia lub będziemy musieli czekać do kolejnej dużej aktualizacji Windowsa 10.

Nie jest to pierwsze usunięcie funkcji z Fall Creators Update. Do Windowsa 10 nie trafi także Windows Timeline. Niestety, ale z kolejnymi informacjami, zbliżająca się aktualizacja robi się nie tylko coraz bardziej uboższa, ale także coraz nudniejsza.

© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.