reklama

Storybook

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Storybook to bezpłatna aplikacja wspomagająca pisanie różnych rodzajów tekstów. Program oferuje wygodny w obsłudze interfejs użytkownika, a także posiada wszystkie najważniejsze opcje do tworzenia obszernych artykułów, powieści lub całych książek.

Storybook to niezbędne oprogramowanie dla pisarzy, nowelistów i scenarzystów. Charakteryzuje się możliwością łatwego zarządzania poszczególnymi scenami i rozdziałami, przy użyciu złożonych funkcji do sortowania poszczególnych scen i podrozdziałów. Ponadto pozwala w prosty i wygodny sposób kopiować, przenosić i wykonywać wiele innych czynności, za pomocą doskonale nam znanej metody „przeciągnij i upuść”.

Program jest niezwykle przydatny podczas składania gotowej książki lub innego obszernego artykułu. Znajdziemy w nim funkcje do formatowania tekstu i przyjaznego w obsłudze systemu nawigacyjnego, wspomagającego utrzymaniu porządku podczas pisania różnego rodzaju książek lub scenariuszy. Storybook posiada też ekran szybkiego podglądu i szczegółowy zapis wszystkich wcześniej dokonanych zmian w programie.

Oprócz tego pozwala na tworzenie różnych postaci, przypisywanie im różnych cech i innych niezbędnych parametrów. Umożliwia też określanie czasu i miejsca akcji, przypisywanie różnych przedmiotów i innych elementów do poszczególnych scen, a także potrafi zdefiniować ramy czasowe, poprzez ustawienie sceny początkowej i końcowej. Nie zabrakło w nim tez widoku drzewa, w którym możemy operować wszystkimi znakami i znacznikami, pomocnymi przy opisywaniu istotnych obiektów lub elementów w danym rozdziale lub scenie.

Uwaga!

  • Tłumaczenie programu Storybook zostało wykonane częściowo.
  • W porównaniu do wersji komercyjnej Storybook Pro, posiada pewne ograniczenia uniemożliwiające eksportowanie i drukowanie tekstu, a także tworzenie różnych pomocniczych wykresów.
  • Program zawiera komponenty reklamowe (adware). W tym konkretnym przypadku, komponenty te są jednak nieszkodliwe i bezpieczne dla użytkownika, a ich działanie ogranicza się jedynie do wyświetlania reklamy.
© dobreprogramy
reklama

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #4 11.11.2012 00:42

No i gdzie to tłumaczenie?

  #3 06.10.2012 23:23

ściągnąłem wersję 4.0.9 i nie widzę nawet tego częściowego tłumaczenia na nasz ojczysty język :P

  #2 02.08.2012 14:24

Skoro nie można drukować i eksportować to w zasadzie do niczego się nie nadaje, czyli takie demo?

  #1 13.06.2012 14:54

Od paru dni jest już wersja 4...
Ukłony,

reklama