r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Strażnik Systemu w październiku

Strona główna Aktualności

Firma Microsoft organizuje po raz pierwszy w Polsce grę online dla administratorów sieci komputerowych - Strażnik Systemu. Gra miała swoją premierę w zeszłym roku w Belgii, gdzie spotkała się z bardzo dużym zainteresowaniem środowiska IT. Konkurs rozpocznie się 12 października.

Codziennie (oprócz sobót i niedziel) do końca października na stronach www.windows2003.pl publikowane będą pytania dotyczące bezpieczeństwa sieci komputerowych. Pytania powstały w oparciu o rzeczywiste sytuacje, z którymi na co dzień spotykają się administratorzy systemów. Gracze wcielą się więc w rolę administratora sieci wirtualnej firmy i będą na bieżąco rozwiązywali problemy i zadania związane z istniejącymi tam systemami informatycznymi - wszystko to ubrane intrygujący scenariusz powieści w odcinkach, która stanowić będzie oś scenariusza gry. Za prawidłowe odpowiedzi przyznawane będą punkty, za rozwiązania błędne i zbyt długi czas reakcji punkty będą odejmowane. Na zwycięzców - tych uczestników, którzy zgromadzą największą liczbę punktów - czeka wiele atrakcyjnych nagród.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.