Streamago Streamago 4.14.0

Strona główna Android Komunikacja/społeczność Inne programy do komunikacji
Pobierz program
lub zeskanuj:

Streamago to aplikacja służąca do nagrywania transmisji wideo w czasie rzeczywistym i dzielenia się nagraniami w mediach społecznościowych.

Zaletą tego programu jest fakt, że transmisje można udostępniać w dowolnych serwisach internetowych. Inne aplikacje tego typu, jak Facebook Live lub Periscope, są ograniczone do jednego kanału społecznościowego. Streamago zaś generuje link do transmisji, którym można podzielić się za pomocą różnych usług. Na ekranie głównym programu znajdziemy skróty do głównych aplikacji, za pomocą których można udostępnić transmisję: Facebooka, Twittera, WhatsApp, Facebook Messengera i komunikatora Indoona.

W aplikacji stream wideo możemy nagrywać zarówno przy pomocy przedniej, jak też tylnej kamery w urządzeniu. Każdą transmisję można opatrzyć nazwą i syntetycznym opisem, a także wskazać nazwę miejsca, w którym nagrywamy. Transmisje można prowadzić w trybie publicznym, wtedy trafią do usługi Streamago TV i będzie możliwe ich odtwarzanie także po zakończeniu (tryb Replay) lub prywatnym: wtedy stream trafi do wybranych osób. Każdego użytkownika Streamago można obserwować, wówczas będziemy otrzymywać powiadomienia o jego transmisjach.

Do korzystania z aplikacji Streamago potrzebne jest konto na Facebooku, które wykorzystamy do zalogowania się do usługi. Trzeba też nadać programowi uprawnienia do wysyłania postów na Facebooku w imieniu użytkownika.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!