Strechly Strechly 0.17.0

Strona główna Windows Akcesoria Inne akcesoria
Po​bierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Strechly to open-source’owe, darmowe narzędzie dla systemów operacyjnych Windows, Linux oraz Mac OS, które przypomni nam o konieczności zrobienia sobie przerwy w trakcie codziennej pracy przy komputerze.

Aplikacja jest bardzo prosta w obsłudze. Nie musimy jej nawet konfigurować, robiąc użytek z domyślnych opcji. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, by samemu określić długość krótkich lub długich przerw. Te pierwsze mogą trwać zaledwie kilkadziesiąt sekund, natomiast drugie „pozwolą” nam odejść od komputera na nieco dłużej.

Użytkownik korzystający z programu Strechly może zdefiniować, co jaki czas mają występować określone przerwy (np. po dwóch krótkich przerwach co 30 minut zorganizujemy sobie dłuższą przerwę trwającą 5 minut).

W razie potrzeby możemy także ominąć wybraną przerwę, jednak nie jest to oczywiście zalecane, bo idea polega na tym, by użytkownik regularnie odpoczywał od pracy. Opcja ta działa również w drugą stronę i jeśli poczujemy się zmęczeni, przejdziemy do następnej przerwy.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!