r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Street View zaktualizowane — Google sfotografował na nowo 250 tys. mil dróg

Strona główna Aktualności

Google — jak sam chwali się na blogu — przeprowadził właśnie największą w historii aktualizację Street View. W usłudze podwojona została liczba specjalnych stref, które można oglądać w ramach usługi i zaktualizowano zdjęcia dróg o łącznej długości 250 tysięcy mil (ponad 400 tysięcy kilometrów).

Google zwiększył zasięg oraz zaktualizował bazę Street View w takich krajach jak Makao, Singapur, Szwecja, USA, Tajlandia, Tajwan, Włochy, Wielka Brytania, Dania, Norwegia oraz Kanada. Nowo uruchomione zbiory specjalne dotyczą zaś obszaru Afryki Południowej, Japonii, Hiszpanii, Francji, Brazylii, Rosji i Meksyku. Z bliższych nam ciekawostek można wymienić choćby Pałac carycy Katarzyny II w Petersburgu (w ramce powyżej), klasztor Terapontowski niedaleko miasta Kiriłłow czy duński zamek Kronborg.

Realizowana przez Google usługa Street View jest bezkompromisowym projektem pozwalającym odbywać wirtualne podróże i kompleksowo planować prawdziwe wojaże. Dzięki możliwości prześledzenia tras po przyjeździe na miejsce czujemy się tak, jakbyśmy już tu byli. Jeszcze kilkanaście lat temu było to nie do pomyślenia.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.