r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Stremio 3.6.5

Strona główna Windows Multimedia Inne programy multimedialne
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Stremio to rozbudowane oprogramowanie multimedialne dla miłośników filmów, seriali i programów telewizyjnych, a także innych, rozmaitych materiałów (np. tych udostępnianych za pośrednictwem YouTube).

Galeria programu

Za pomocą Stremio możemy zorganizować i śledzić informacje na temat ulubionych seriali, filmów i programów telewizyjnych oraz pobierać napisy. Po odpowiednim skonfigurowaniu narzędzia, wspomniane treści można uruchomić nie tylko na komputerze, ale również na wybranych urządzeniach przenośnych.

Stremio pozwala również na odnalezienie w sieci listy dostępnych programów, filmów i seriali, które można filtrować według kategorii, a następnie dodać do własnej biblioteki i oceniać, by polecić je innym użytkownikom. Jednocześnie narzędzie umożliwia wyszukiwanie nowych treści do oglądania na podstawie tych, które przypisaliśmy wcześniej do naszego konta.

Co ciekawe, po utworzeniu biblioteki wideo w programie Stremio możemy ją synchronizować ze wszystkimi posiadanymi urządzeniami. Narzędzie wspiera bowiem nie tylko komputery, ale również inne urządzenia. Możemy na przykład uruchomić wybrany plik na pececie i strumieniować obraz na ekran telewizora, tabletu bądź smartfona.

Stremio wyposażono w nowoczesny, bardzo przyjemny dla oka interfejs graficzny, który wykorzystuje popularne kafelki. Dzięki temu mamy bezpośredni dostęp do wszystkich treści w czytelnej formie.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
AndroidFan   6 #1 16.01.2017 23:52

a najlepsze jest to że do Stremio można bez problemu dodać torrenty download.net.pl/jak-ogladac-filmy-za-pomoca-stremio/n/9393/ jako wtyczki ;)

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.