StressMyPC StressMyPC 4.11

Strona główna Windows Narzędzia Testowanie i diagnostyka
Pobi​erz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

StressMyPC to niewielkie (bo zajmujące około 50 KB) narzędzie do testowania wydajności podzespołów komputera. Dzięki niemu poddamy wymagającym testom obciążeniowym takie elementy jak procesor, układ graficzny czy dysk twardy zamontowany w stacjonarnym komputerze lub laptopie.

Aplikacja jest nad wyraz prosta w obsłudze i nie wymaga przeprowadzania skomplikowanej konfiguracji. Po uruchomieniu wystarczy, że wybierzemy testy, które chcielibyśmy przeprowadzić i uruchomimy je klikając 'StressMyPC'. Narzędzie doskonale sprawdza się przy sprawdzaniu wydajności oraz stabilności komputerów. W przypadku laptopów z powodzeniem posłużyć może również do testowania czasu pracy na baterii pod dużym obciążeniem.

StressMyPC rozpowszechniany jest w formie przenośnej (portable) niewymagającej instalacji. Narzędzie bez przeszkód umieścimy na zewnętrznym magazynie danych (pendrive, karta pamięci itp.), który posłużyć może do sprawnego testowania większej ilości komputerów.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!