reklama

Streum On Studio ujawnia grę Space Hulk: Deathwing

Strona główna Aktualności

O autorze

Miłośnik gier komputerowych, konsolowych i nowych technologii, zwłaszcza owoców azjatyckiej myśli technicznej. Recenzent, czasem doradca oraz fotograf, zawsze otwarty na innych ludzi. Filolog.

Games Workshop udziela kolejnej licencji na grę na bazie swojej własności intelektualnej Space Hulk. Zespół Full Control już od dawna przygotowuje strategię 3D, a do tego dochodzi teraz strzelanka FPP o podtytule Deathwing, robiona przez raczej mało kojarzone Streum On Studio. Jedyny większy jego projekt dotąd to E.Y.E: Divine Cybermancy. Czy dzięki znanej marce zespół wreszcie zyska dużo większy rozgłos?

Ma na to szansę, chociażby z uwagi na fakt, że Space Hulk: Deathwing to będzie dzieło stworzone przy wykorzystaniu technologii Unreal Engine 4 — potężnej, lecz wciąż niezbyt często stosowanej. Oficjalnie w pracach pomaga ekipie także Cyanide Studio, więc tym bardziej nie ma gry co tak z miejsca przekreślać. Twórcy zapowiadają klaustrofobiczne, mroczne przestrzenie i dynamiczną walkę z wrogami, przy rozwijaniu umiejętności oraz uzyskiwaniu coraz lepszego wyposażenia. Platform docelowych na razie nie ujawniono.

© dobreprogramy

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNie wiemy, co jemy - państwowe badania to kropla w morzu. Projekt FoodRentgen chce to zmienić