r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Streum On Studio ujawnia grę Space Hulk: Deathwing

Strona główna AktualnościROZRYWKA

Games Workshop udziela kolejnej licencji na grę na bazie swojej własności intelektualnej Space Hulk. Zespół Full Control już od dawna przygotowuje strategię 3D, a do tego dochodzi teraz strzelanka FPP o podtytule Deathwing, robiona przez raczej mało kojarzone Streum On Studio. Jedyny większy jego projekt dotąd to E.Y.E: Divine Cybermancy. Czy dzięki znanej marce zespół wreszcie zyska dużo większy rozgłos?

Ma na to szansę, chociażby z uwagi na fakt, że Space Hulk: Deathwing to będzie dzieło stworzone przy wykorzystaniu technologii Unreal Engine 4 — potężnej, lecz wciąż niezbyt często stosowanej. Oficjalnie w pracach pomaga ekipie także Cyanide Studio, więc tym bardziej nie ma gry co tak z miejsca przekreślać. Twórcy zapowiadają klaustrofobiczne, mroczne przestrzenie i dynamiczną walkę z wrogami, przy rozwijaniu umiejętności oraz uzyskiwaniu coraz lepszego wyposażenia. Platform docelowych na razie nie ujawniono.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.