String Theory

Strona główna Windows Gry Zręcznościowe
Pobie​rz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

String Theory to idealna propozycja na zły humor. Ten bezpłatny projekt nie wymaga od nas, abyśmy nadwyrężali szare komórki, kolorowa grafika sprawia, że człowiek od razu czuje się lepiej, a za tym wszystkim stoi jeszcze zakręcona mechanika zabawy. Mamy zestaw etapów, z których trzeba wyjść przez portal. Żeby się do niego dostać należy korzystać z czegoś, co przypomina kosmiczną wędkę. Nie łowimy tutaj jednak ryb.

Swoisty wirtualny spławik działa jak magnes, przyciągając obiekty o podobnej masie ogólnej. Im więcej ich zbierzemy, tym większe przedmioty będziemy w stanie jeszcze doczepić. Gra w przejrzysty sposób ukazuje to poprzez zabarwianie tych rzeczy, z których jesteśmy na daną chwilę w stanie już skorzystać, byśmy je podnieśli. Te zbyt ciężkie pozostają brązowe. Oczywiście nad łańcuszkiem śmieci nie jest łatwo panować.

Z początku najzwyczajniej usuwamy przeszkody na drodze do portalu, potem trzeba będzie trafić w specjalne tarcze, aby się aktywował. Dojdą do tego nieskomplikowane sekcje platformowe, ze wskakiwaniem wyżej. String Theory to niesamowita zabawka. Kiedy z początku wszystko jest bure oraz masywne, a za moment mamy uwiązany na sznurku dosłownie cały świat, uśmiech sam pojawia się na twarzy. Warto sprawdzić.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!