Strip Poker Exclusive Delux

Strona główna Windows Gry Logiczne i karciane
​Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Krajowi deweloperzy całkiem prężnie działają na rynku komputerowych rozbieranych pokerów. Projekt Strip Poker Exclusive Delux spodoba się miłośnikom wdzięków Polek, ponieważ występują tutaj panie posługujące się naszym właśnie językiem. Wzorem nowoczesnych projektów z tego gatunku, dawne statyczne ujęcia na poszczególne przeciwniczki zamieniono na sekwencje wideo, mające dawać poczucie interakcji.

Innymi słowy, przeciwniczki przy stole ruszają się, zagadują oraz prężą na naszych oczach. Twórcy zadbali nawet o przycisk wrzucenia filmiku na pełny ekran, aby móc lepiej się przyjrzeć dziewczynom w danej sytuacji. Rzecz jasna główny cel to wygrywać w karty, aby panie musiały stopniowo zastawiać za pieniądze poszczególne części garderoby. Mamy tu trzy warianty gry: pokera klasycznego, Omaga plus Texas Hold'em.

Warto pochwalić producentów za inwencję. Nie tylko zmieniają się kobiety, które z nami grają, ale z nimi również miejsce karcianej rywalizacji. Zwykle w takich propozycjach mamy raptem jeden pokój, a wyłącznie inne twarze. Osobna sprawa to całkiem nieźle wyrysowane roznegliżowane piękności na awersie kart. W świetny sposób współgrają one z charakterem rozgrywki. Ogólnie, polska gra potrafi zapewnić dobrej jakości frajdę.

Ograniczenia wersji demo

Wersja demonstracyjna pozwala pobrać aż sześć wybranych dziewczyn i wstępnie je porozbierać, oferując nawet kilkadziesiąt minut rozgrywki.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!