r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Studencka konferencja naukowa ISAC w Rzeszowie

Strona główna Aktualności

Rozpoczęła się rejestracja na Studencką Konferencję Naukową ISAC poświęconą zagadnieniom w branży IT. Konferencja odbędzie się w dniach 21-22 października na Politechnice Rzeszowskiej. Vortal dobreprogramy jest patronem medialnym konferencji.

ISAC to konferencja poruszająca zagadnienia branży IT. Tegoroczna pierwsza edycja poświęcona zostanie nowościom w informatyce, nowym trendom, technologiom i rozwiązaniom. Zróżnicowane prelekcje dają szanse poszerzenia wiedzy z wybranych zagadnień oraz możliwość poznania specjalistów z tej dziedziny. Konferencja jest skierowana do wszystkich, a więc od specjalistów branży IT po osoby interesujące się informatyką. Jak informują organizatorzy, nie ma znaczenia czy jest się uczniem, studentem czy pracuje się zawodowo. W programie znajdują się takie tematy jak Netflow, informatyka śledcza, rozwiązania Unified Communications, język EGL do tworzenia aplikacji biznesowych czy sieci VoIP.

Uczestnictwo w konferencji ISAC jest bezpłatne. Wymagana jest jedynie wcześniejsza rejestracja.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.