r   e   k   l   a   m   a
reklama

Studio CD Projekt RED przypomina, że Wiedźmin 3 zadebiutuje na PC bez DRM

Strona główna Aktualności

O autorze

Miłośnik gier komputerowych, konsolowych i nowych technologii, zwłaszcza owoców azjatyckiej myśli technicznej. Recenzent, czasem doradca oraz fotograf, zawsze otwarty na innych ludzi. Filolog.

Negatywny stosunek studia CD Projekt RED do uciążliwych dla graczy zabezpieczeń DRM, stosowanych w przypadku wielu produkcji komputerowych, jest od dawna znany, ale po niedawnym ogłoszeniu współpracy dystrybucyjnej z Namco Bandai, jeśli o rozpowszechnianie Wiedźmina 3: Dzikiego Gonu chodzi, pojawiły się obawy, że jakiś system antypiracki jednak w grze będzie. Zespół swojego podejścia oto nie zmienił.

CDP RED mówi dalej DRM otwarcie nie i we wszystkich kanałach dystrybucji gry, na które studio ma wpływ, nabywca może spokojnie inwestować w tytuł, nie obawiając się, że będzie zmuszony do stawania na głowie, by się zanurzyć w obszernym świecie fantasy. Zarówno produkt sprzedawany w pudełku, jak też na GOG.com, nie sprawi nikomu problemów. Wiedźmin 3 dostępny będzie też ze Steam, ale to tylko jedna z opcji.

© dobreprogramy
reklama
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieSzef Wykopu o cenzurze w Internecie: Czujemy się zmuszeni do ucieczki z Unii