r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

StuffIt Expander 16.0.5

Strona główna Mac Akcesoria Kompresowanie plików
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

StuffIt Expander to bardzo przydatne, darmowe narzędzie służące do rozpakowywania archiwów. Dzięki niemu można szybko wydobyć zawartość z archiwów ZIP i szyfrowany ZIP, RAR, TAR i skompresowany TAR, 7ZIP, autorskiego Stuffit X i jeszcze 25 mniej popularnych.

Galeria programu

Program ma prosty interfejs, gdzie wystarczy przeciągnąć plik na pływającą ikonkę programu i wybrać miejsce zapisu wypakowanej zawartości. Dodatkowo Expander może automatycznie rozpakowywać pliki w danym folderze, odsyłać je do skanera antywirusowego przed rozpakowaniem i otwierać pliki zaraz po pobraniu za pomocą wybranego programu.

Stuffit Expander jest częścią zestawu Stuffit Deluxe, gdzie znajdują się także narzędzia do tworzenia i wysyłania archiwów.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.