StuffIt Expander StuffIt Expander 16.0.5

Strona główna Mac Akcesoria Kompresowanie plików
Pob​ierz program
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

StuffIt Expander to bardzo przydatne, darmowe narzędzie służące do rozpakowywania archiwów. Dzięki niemu można szybko wydobyć zawartość z archiwów ZIP i szyfrowany ZIP, RAR, TAR i skompresowany TAR, 7ZIP, autorskiego Stuffit X i jeszcze 25 mniej popularnych.

Program ma prosty interfejs, gdzie wystarczy przeciągnąć plik na pływającą ikonkę programu i wybrać miejsce zapisu wypakowanej zawartości. Dodatkowo Expander może automatycznie rozpakowywać pliki w danym folderze, odsyłać je do skanera antywirusowego przed rozpakowaniem i otwierać pliki zaraz po pobraniu za pomocą wybranego programu.

Stuffit Expander jest częścią zestawu Stuffit Deluxe, gdzie znajdują się także narzędzia do tworzenia i wysyłania archiwów.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!