Stuffit Deluxe Stuffit Deluxe 16.0.4

Strona główna Mac Akcesoria Kompresowanie plików
Pobierz p​rogram
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Stuffit Deluxe to rozbudowany zestaw narzędzi do tworzenia i rozpakowywania archiwów plików, którego częścią jest znany, darmowy StuffIt Expander. Poza rozpakowywaniem kilkudziesięciu formatów archiwów (w tym ZIP, RAR, TAR, BZIP2, SITX, 7z, ARC, CAB, LHA i inne), program pozwala na tworzenie archiwów w wielu formatach, w tym w autorskim Stuffit.

Archiwa stworzone w tym programie można zabezpieczyć hasłem oraz zaszyfrować za pomocą 256-bitowego AES w przypadku formatu ZIP lub 512-bitowego w przypadku SITX. Archiwa uszkodzone można testować i naprawiać wbudowanym systemem sprawdzania spójności. Stworzone pliki można dzielić na archiwa wieloczęściowe i bezpośrednio z poziomu programu wysyłać na serwer FTP, Dropboksa, OneDrive,Dysk Google lub dodawać jako załączniki do poczty elektronicznej.

Sruffit Deluxe dzieli się na dwie części. Stuffit Destinations to pasek skrótów, na którym można ustawiać ulubione i często używane działania (na przykład „spakuj jako ZIP i wyślij pocztą). Wystarczy przeciągnąć zaznaczone pliki i foldery na odpowiedni przycisk, by została wykonana akcja. Bardziej tradycyjne podejście do zarządzania archiwami reprezentuje Stuffit Archive manager. W ustawieniach programu można także zdefiniować harmonogram i powiadomienia.

Wersja testowa działa przez 30 dni od instalacji, w tym czasie wszystkie funkcje programu są dostępne. Przed rozpoczęciem okresu testowania trzeba jednak podać informacje o karcie kredytowej lub koncie PayPal. Jeśli płatność w porę nie zostanie anulowana (na przykład w ustawieniach konta PayPal), z konta zostanie zdjęte około 200 złotych – cena pełnej wersji programu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!