Stunt Playground 2.0

Strona główna Windows Gry Wyścigi
​Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Ekstremalne pokazy, z pojazdami przeskakującymi przez obręcze zawieszone w powietrzu czy rządem autobusów poniżej, rozpalają zmysły. Oczywiście mało który gracz ma możliwość popisania się tak ryzykownymi sztuczkami w rzeczywistości, ale dzięki bezpłatnemu projektowi Stunt Playground zademonstruje to i owo na swoim komputerze. Zaprojektuje własne przejazdy, a potem je dokładnie przetestuje.

Darmowa gra podzielona jest na kilka elementów. Podstawowy to edytor. Dostajemy do dyspozycji dosyć rozległą, na wstępie pustą arenę i z użyciem myszki rozstawiamy na niej różnorakie elementy. Podręczna biblioteka obiektów pełna jest wyskoczni, wraków, beczek śmierci i tym podobnych rzeczy. Tylko od naszej fantazji zależy, jak niezwykle zakręcony poziom przygotujemy. Później należy go jeszcze oczywiście sprawdzić.

Wystarczy jeden klik w stosowną opcję w menu, by z miejsca wylądować na torze. Dla rozbudzenia inwencji, twórcy przygotowali kilka ciekawych, gotowych przejazdów. Rzecz jasna każdy da się dodatkowo samodzielnie zmodyfikować. Co ważne, nie jesteśmy ograniczani do jednego typu samochodu. Są takie starodawne, ogromny monster truck, a nawet autobus. Stunt Playground to świetna zabawa w chwilach nudy.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!