Stunt Rally 2.6

Strona główna Windows Gry Wyścigi
Po​bierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Stunt Rally to emocjonujące wyścigi w dobrej oprawie graficznej 3D bazujące na VDrift - słynnym opensource'owym symulatorze rajdów samochodowych.

Ta pozycja to gratka nie tylko dla amatorów szybkiej jazdy, ale również miłośników totalnego szaleństwa za kierownicą, albowiem autorzy projektu położyli spory nacisk na realistykę oraz fizykę prowadzenia samochodu.

Każdy z 10 dostępnych modeli wozów, będących jednocześnie odbiciem tych z rzeczywistości, prowadzi się inaczej i zachowuje inaczej w zależności od warunków drogowych, pogodowych oraz własnych, indywidualnych parametrów jezdnych.

Do wyboru mamy ponad 80 mocno zróżnicowanych tras. Ścigać możemy się zarówno zimą doznając wszelkich niedogodności związanych z tą porą jak również latem po asfalcie, piachu, żwirze czy leśnym podłożu. Trzeba przyznać, że twórcy projektu poszli o krok dalej przygotowując kilka totalnie odjechanych torów, na których oprócz emocji związanych z rywalizacją doznamy ekstremalnych wrażeń z jazdy po powykręcanych we wszystkich możliwych kierunkach drogach.

Mnogość tras, modeli samochodów, bogaty system kamer, możliwość rejestrowania swoich najlepszych czasów i najciekawszych momentów z gry, do tego rozbudowane możliwości konfiguracyjne oraz wiele innych atutów tego tytułu z pewnością zachęci do zabawy nie tylko fanów gier wyścigowych.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!