Stwórz reklamę i wygraj monitor EIZO

Strona główna Aktualności

O autorze

Adobe Creative Suite User Group in Poland (ACSUG) wraz z firmą EIZO przygotowały interesujący konkurs dla grafików - członków ACSUG.

ACSUG to grupa entuzjastów oprogramowania Adobe. Członkowie grupy uczestniczą w comiesięcznych spotkaniach, których celem jest przede wszystkim wymiana doświadczeń, prezentacja różnorodnych nowości oraz prelekcje związane z tematyką szeroko rozumianego oprogramowania firmy Adobe. Aby zostać członkiem Adobe Creative Suite User Group in Poland wystarczy być użytkownikiem legalnego oprogramowania firmy Adobe, zarejestrować się za pomocą formularza rejestracyjnego i regularnie uczestniczyć w spotkaniach. Założycielem i menedżerem grupy jest Paweł Zakrzewski - Adobe Certified Expert, pierwszy Autoryzowany Instruktor firmy Adobe w Polsce, którego mieliśmy przyjemność gościć podczas I zlotu czytelników vortalu dobreprogramy.

Zadaniem konkursowym jest stworzenie projektu kampanii 3 reklam prasowych, każdej w wersji całostronicowej i na 1/2 strony (przyjmując format A4 jako jedną stronę), do trzech różnych linii produktów EIZO. Nagrodą czekającą na zwycięzcę jest oczywiście monitor EIZO, model ColorEdge CG241W o wartości ok. 7 000 zł. Prace na pierwszy etap konkursu przygotować należy do 6 sierpnia.

Więcej informacji znaleźć można na stronie konkursowej.

© dobreprogramy