r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Styczeń pod znakiem nowych aplikacji Microsoftu

Strona główna Aktualności

10 czerwca 2003 roku Microsoft przejął rumuńską firmę GeCAD Software, produkującą oprogramowanie antywirusowe (RAV AntiVirus). Już wtedy oczywiste było, że koncern planuje wejście na rynek aplikacji antywirusowych. Oficjalnie plany te potwierdził wiceprezes działu bezpieczeństwa Microsoft Mike Nash w czerwcu ubiegłego roku.

W tym miesiącu zapowiedzi mają się zmaterializować. W najbliższy wtorek antywirusa z Redmond pobrać będzie można ze stron korporacji. Aktualne definicje wirusów udostępniane będą do pobrania w każdy kolejny drugi wtorek miesiąca.

Początek nowego roku okazuje się więc być szczególny w zakresie bezpieczeństwa oferowanego przez Microsoft. Wczoraj ukazała się publiczna beta Microsoft AntiSpyware, a w zaledwie pięć dni później ukaże się antywirus. Pozostaje tylko czekać na nowy produkt.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.