reklama

Subiekt 123 – system fakturowania w przeglądarce do 31 stycznia za darmo!

Strona główna Aktualności

O autorze

Hodowca maszyn wirtualnych i psów, poza tym stary linuksiarz, bonvivant i śmieszek. W 2012 roku napisał na DP o algorytmie haszowania Keccak i wciąż pamięta, jak on działa.

Subiekt 123 (czytaj: Subiekt raz dwa trzy) jest najnowszym dziełem firmy InsERT, największego w Polsce producenta oprogramowania dla firm. To system fakturowania online, przeznaczony dla tych wszystkich, którzy potrzebują oprogramowania do obsługi sprzedaży, ale niepotrzebne im złożone narzędzia do zarządzania magazynem. Wystawianie faktur i paragonów, zarządzanie usługami czy towarami, przetwarzanie informacji o klientach oraz terminarz należności i zobowiązań to podstawowe funkcje tego rozwiązania, które uruchomimy na praktycznie każdym sprzęcie komputerowym.

Rosnąca liczba platform systemowych sprawia, że dostarczanie oprogramowania przedsiębiorcom jest dziś trudniejsze niż kiedyś, gdy wystarczyło przygotować wersję na Windowsa. Rozwiązaniem tej sytuacji jest tworzenie wersji online, które do działania u użytkownika potrzebują tylko przeglądarki. Takie rozwiązania tworzą dziś nie tylko Microsoft czy Salesforce, ale też polskie firmy – i jak widać po zaprezentowanym dzisiaj przez InsERT narzędziu, z dużym powodzeniem.

W podstawowym pakiecie Subiekt 123 zawiera trzy moduły: Faktury i paragony online (pozwalający przygotować dokument sprzedaży z dostępnych danych klientów i towarów/usług, wygenerować PDF i wydrukować go), Usługi i towary (gdzie przechowywane są dane o świadczonych usługach i towarach) oraz Klienci (gdzie oprócz danych teleadresowych, pobranych w razie potrzeby z bazy GUS, możemy też określić np. wysokość rabatu dla klienta).

Dodatkowo użytkownicy mogą zamówić moduł Fiskalizacja, który pozwala drukować paragony na drukarce fiskalnej oraz Użytkownik+, dzięki któremu z narzędzia może korzystać kilku pracowników tej samej firmy, logujących się przez swoje indywidualne konta.

Niezależnie od tego modułu, każdy użytkownik może spersonalizować swój pulpit roboczy, od ustawienia wyświetlania powiadomień, i zachowania terminarza płatności po wyświetlane skróty do najważniejszych funkcji.

Producent podkreśla, że Subiekt 123 jest zintegrowany z programami księgowymi InsERT nexo, co pozwala przekazać dokumenty handlowe od razu do biura rachunkowego, ułatwiając życie księgowym. Biura rachunkowe, które kupią zaś specjalną licencję Subiekta 123, mogą bezpłatnie udostępniać aplikację swoim klientom.

Do 31 stycznia 2017 roku korzystanie z pakietu online będzie bezpłatne (dotyczy to także wersji dla biur rachunkowych). Później pakiet podstawowy będzie kosztował 9,90 zł miesięcznie, 26,90 zł kwartalnie, lub 99,90 zł rocznie.

Więcej informacji znajdziecie na stronie subiekt123.pl.

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama