Subiekt GT w pakiecie z Sello

Strona główna Aktualności

O autorze

Firma InsERT wprowadziła do sprzedaży promocyjne zestawy składające się z programów magazynowo-handlowych Subiekt GT z dołączonym bezpłatnie programem do obsługi aukcji internetowych Sello, z roczną licencją.

Sello to narzędzie wspomagające sprzedaż w serwisach aukcyjnych Allegro.pl i eBay. Program wspiera sprzedawcę na wszystkich etapach obsługi aukcji: od przygotowania i wystawienia, poprzez śledzenie sprzedaży, po obsługę transakcji z klientami. Pomaga śledzić płatności, przygotowywać paczki i wydruki. Posiada wbudowany moduł poczty internetowej i Strefę Sello - oparty na stronach WWW system komunikacji z klientami, a także integruje się z Subiektem GT. Sello umożliwia także szybkie tworzenie serii listów za pomocą szablonów i automatyczne generowanie i wysyłanie wiadomości do kupujących (np. potwierdzenie otrzymania wpłaty, informacja o wysłaniu towaru itd.).

Sugerowana cena pełnej wersji Subiekta GT z licencją na 3 stanowiska wynosi 690 zł netto. Użytkownicy starszych wersji Subiekta oraz mikroSubiekta i mikroSubiekta dla Windows mogą nabyć uaktualnienie w cenie 250 zł netto. Dołączany bezpłatnie w obu przypadkach program Sello to poza promocją wydatek niespełna 82 zł netto.

© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieRecenzja Xiaomi Mi Mix 2S. Naprawdę świetnie, ale jeszcze bez perfekcji