Subiekt Sprint 2.03

Strona główna Windows Firma Programy handlowe i magazynowe
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Subiekt Sprint to system obsługi klientów detalicznych, stworzony z myślą o pojedynczych sklepach, sieciach sklepów oraz sklepach jedno- lub wielostanowiskowych, samoobsługowych itp.

Program daje możliwość szybkiej i prostej obsługi klientów, a także sprawnego zarządzania sklepem. Subiekt Sprint współpracuje z wieloma urządzeniami zewnętrznymi (drukarki fiskalne, czytniki kodów kreskowych, wagi elektroniczne itp.), umożliwiając m.in. wydruk fiskalny poszczególnych pozycji na paragonie bezpośrednio po zeskanowaniu danego towaru.

System składa się z dwóch modułów - Sprzedaży i Zarządzania sklepem. Pierwszy umożliwia wystawianie paragonów i faktur, wyszukiwanie towarów i obsługę urządzeń zewnętrznych. Drugi z kolei pozwala m.in. na kontrolę finansów i stanów magazynowych oraz konfigurowanie wymiany danych z Subiektem GT.

Uwaga!

  1. Wersja testowa pozwala na korzystanie z nieograniczonego funkcjonalnie systemu na jednym stanowisku przez okres 45 dni.
  2. Program wymaga do działania systemu Subiekt GT w wersji 1.20 lub nowszej, w którym należy stworzyć podmiot demonstracyjny, a w nim specjalny magazyn, który będzie skojarzony ze sklepem obsługiwanym przez Subiekta Sprint.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #13 08.08.2017 16:29

bardzo przejrzysty i fajny programi, nie krozystam z wszystkich funkcji programu bo jeszcze podpieram sie podobnym programem m-faktury.pl , ale korzystam tutaj z czystnika kodow kreskowych i ogolna obsluga sklepu i naprawde śmiga ładnie. Polecam program.

  #12 26.03.2012 16:12

Witam, Co sadzicie o tym programie do sklepu spożywczego na dwa stanowiska?

  #11 12.12.2011 16:15

wielkie dzięki. Mam kasy ale chciałbym taki program wprowadzić na czytniki. Zaryzykuje i założe ten system. taki program doradzali mi sprzedawcy. Chociaż i ja miałem wahania co wybrać. drugi jaki miałem na myśli to PC market 7 i do tego Pc POS. Zależy mi żeby to był system Stabilny i lepiej się sprawdził niż kasy. pozdrawiam

  #10 11.12.2011 16:49

@mario@Mario pracuje w podobnej branży, program sprawuje się dobrze sprzedaż jest dużo szybsza niż z samego subiekta - prędkość obsługi jak przy kasie fiskalnej. a w prównaniu do kasy fiskalnej to większa kontrola pracowników, możliwość wprowadzania dokumentów np. WZ w samym Sprincie które potem przesyłamy do Subiekta. Wystawianie faktur. Można lepiej analizować dane bo paragony można przesyłać osobno lub grupowo do Subiekta z automatu. A z kasą niestety nie ma żadnego automatu trzeba odbierać sprzedaż ręcznie. Więcej kodów kresowych do 1 pozycji na kasach są niestety ograniczenia. Tak w skrócie to tyle. Pozdrawiam

  #9 07.12.2011 19:20

Co sądzicie o Sprincie do sprzedaży w branży spożywczej?

  #8 09.09.2011 01:50

po najnowszych aktualizacjach nie ma problemów, od 2 mies jak narazie

  #7 28.06.2011 20:45

Program ma wiele błędów, jest moim zdaniem mocno niedopracowany. Ale mimo wszystko warto! Dynamicznie się rozwija, a już teraz wygoda pracy z nim jest wprost bezkonkurencyjna :)

  #6 08.12.2010 18:05

Program troche lipny poniewaz rabat można nadać tylko na początku paragonu lub przed wprowadzeniem pozycji a to trochę nie tak. Rabaty zawsze nadaje się na końcu paragonu.

  #5 27.08.2010 04:29

Witam, interesuje mnie czy w tym programie jest możliwość sprzedaży i zwrotu opakowań zwrotnych takich jak butelki? proszę o odpowiedz na maila jeśli ktoś wie. marcinkowalczyk12@gmail.com
Z góry dzieki.

  #4 14.07.2010 00:11

ta firma mimo ,że ma fajne programy jak dla mnie się skończyła po telefonie na infolinię. Zapłacisz to się dowiesz. Nie zapłacisz to się nie dowiesz. Nie muszą dbać o klienta dość sprzedali programów teraz mogą zgarniać kasę.
Symplex w jakości obsługi klienta wygrywa z nimi o klasę.

  #3 01.01.2010 18:38

Jednakże funkcja odroczonego terminu płatności i wydruki tekstowe uzupełniłyby program umożliwiając mu konkurowanie z takimi systemami jak small business z symplexu, gdzie do obsługi sprzedaży zastosowano podobny interfejs, ale dalece bardziej rozbudowany. Mimo to do sprzedaży detalicznej gorąco polecam.

  #2 13.12.2009 12:56

W ramach szybkiej sprzedaży nie mieści się termin odroczonej płatności, a mało kto chce w dzisiejszych czasach drukować tekstowo

  #1 09.12.2009 11:02

Największym mankamentem jest brak odroczonego terminu płatności jak również brak wydruków tekstowych