Subiekt Sprint 2.03

Strona główna Windows Firma Programy handlowe i magazynowe
Pobi​erz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Subiekt Sprint to system obsługi klientów detalicznych, stworzony z myślą o pojedynczych sklepach, sieciach sklepów oraz sklepach jedno- lub wielostanowiskowych, samoobsługowych itp.

Program daje możliwość szybkiej i prostej obsługi klientów, a także sprawnego zarządzania sklepem. Subiekt Sprint współpracuje z wieloma urządzeniami zewnętrznymi (drukarki fiskalne, czytniki kodów kreskowych, wagi elektroniczne itp.), umożliwiając m.in. wydruk fiskalny poszczególnych pozycji na paragonie bezpośrednio po zeskanowaniu danego towaru.

System składa się z dwóch modułów - Sprzedaży i Zarządzania sklepem. Pierwszy umożliwia wystawianie paragonów i faktur, wyszukiwanie towarów i obsługę urządzeń zewnętrznych. Drugi z kolei pozwala m.in. na kontrolę finansów i stanów magazynowych oraz konfigurowanie wymiany danych z Subiektem GT.

Uwaga!

  1. Wersja testowa pozwala na korzystanie z nieograniczonego funkcjonalnie systemu na jednym stanowisku przez okres 45 dni.
  2. Program wymaga do działania systemu Subiekt GT w wersji 1.20 lub nowszej, w którym należy stworzyć podmiot demonstracyjny, a w nim specjalny magazyn, który będzie skojarzony ze sklepem obsługiwanym przez Subiekta Sprint.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!