Sublight 5.4.1007

Strona główna Windows Multimedia Edycja i konwersja napisów
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Sublight to bardzo małe, ale w pełni funkcjonalne narzędzie, umożliwiające pobieranie z Internetu napisów do filmów i seriali. Program daje dostęp do około miliona różnego rodzaju napisów w niespełna 50 językach - w tym również polskim.

Już na pierwszy rzut oka widać, że twórcy dołożyli wszelakich starań, aby aplikacja była prosta i co istotne wygodna w użyciu. Oferuje ona interfejs graficzny w pewnym stopniu przypominający Metro UI w Windows 8. Wszystkie dostępne w programie funkcje zostały pogrupowane i umieszczone w odpowiadających im kategoriach, które z kolei ulokowano w górnej części ekranu. Znajdziemy tam opcje, pozwalające wyszukiwać napisy, tworzyć bibliotekę filmów, publikować online własne napisy, a także zarządzać konfiguracją programu.

Główną funkcją Sublight jest wbudowana wyszukiwarka napisów. Umożliwia ona wygodne i szybkie wyszukiwanie napisów do filmów zdefiniowanych przez użytkownika. Wyszukiwanie odbywać się może tradycyjnie po wpisaniu tytułu filmu lub serialu albo po wczytaniu do aplikacji pliku wideo. Program pozwala filtrować wyszukane pozycje względem ich języka, a w przypadku np. seriali również odcinka, epizodu czy roku produkcji.

Sublight jest narzędziem skutecznym, z racji obsługi wszystkich najpopularniejszych internetowych baz z napisami. Poza funkcją wyszukiwania i pobierania napisów umożliwia on także tworzenie zestawienia filmów obejrzanych lub do obejrzenia oraz udostępnianie własnych napisów użytkownikom z całego świata. Aplikacja opcjonalnie może zostać zintegrowana z powłoką systemową, oferując przy tym wsparcie dla większości dostępnych odtwarzaczy multimedialnych - m.in. VLC, Windows Media Player, Zoom Player czy BS.Player.

Uwaga!

  • Do działania programu wymagana jest rejestracja bezpłatnego konta użytkownika.
  • Wersja darmowa Sublight posiada kilka ograniczeń, które nie są jednak w żaden sposób uciążliwe. Chcąc się ich pozbyć należy wykupić konto Premium, którego cena to 2 EUR/rok.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
kop524   6 #4 20.01.2016 16:53

Teraz cena to 4.95Euro za rok lub 41 Centów na miesiąc!!!

  #2 23.07.2013 22:59

Ja też troche nie rozumiem skąd te wysokie oceny, sam program nawet fajny bo znajduje napisu do filmów przy których inne wysiadają. Ale skoro program jest bezpłatny i wystarczy tylko rejestracja to dlaczego po kilkukrotnym pobieraniu napisów wychodzi jakieś dziwne odliczanie lub 2€ za jakieś 250pkt? Dodatkowo za każde pobrane napisy dostaje jakieś ujemne punkty.

  #1 04.07.2013 01:41

Nie bardzo rozumiem wysokiej oceny tego programu. Zasugerowałem się nią i wypróbowałem ten program. Teraz go usuwam bo działa niezwykle wolno oraz po odnalezieniu napisów wymagał jakiegoś dodatkowego logowania. Nie wnikałem w to, o co tam chodziło (dane wpisane przy rejestracji nie były akceptowane). Chciałem tylko szybko pobrać napisy do filmu. Z tym programem to mi się nie udało :( Jak widać liczba komentarzy do programu jest znacznie bardziej miarodajna niż ocena.