r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Sublime Text 3130

Strona główna Mac Programowanie Edytory dla programistów
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Sublime Text to zaawansowany edytor tekstu, który sprawdzi się zarówno w rękach programistów, jak i pisarzy. Jego ogromną zaletą jest szybkość działania i wygoda.

Galeria programu

Interfejs Sublime Text jest bardzo prosty, ale mimo tego można skorzystać z jeszcze skromniejszego trybu „bez rozpraszania”, który pozwala całkowicie skupić się na tworzonym tekście lub programie. Można także wykorzystać poziomy monitor i edytować dwa pliki obok siebie. Często używane polecenia znajdują się w palecie komend, którą można wywołać skrótem ⌘⇧P.

Charakterystyczną cechą Sublime Text jest możliwość zaznaczania wielu fragmentów tekstu na raz i zmienianie wszystkich jednocześnie. To funkcja niezwykle przydatna przy refaktoryzacji kodu i innych masowych zmianach tego typu. Program pozwala też szybko zaznaczać wszystkie wystąpienia danego słowa w tekście i zaznaczać kolumnowo.

Sublime Text pozwala skonfigurować praktycznie wszystkie zachowania, skróty klawiszowe, menu i makra plikami JSON. Ponadto program ma potężne API dla wtyczek, które można pisać w Pythonie. Znalazła się tu też konsola Pythonowa.

Sublime Text nie jest programem darmowym, ale wersja testowa nie ma żadnych ograniczeń funkcjonalnych ani czasowych. Jedyną niedogodnością jest napis „Niezarejestrowano” na ramce okien programu.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Citrio, Monosnap, TextMate, InkHunter i Blown Away – najciekawsze aplikacje tygodnia

15
OPROGRAMOWANIE 09.04.2016 | Anna Rymsza (Xyrcon)

Koniec tygodnia zbliża się wielkimi krokami, więc zapraszam Was do przejrzenia listy najciekawszych nowości z naszej bazy programów i aplikacji mobilnych. Citrio Citrio to szybka i lekka przeglądarka stron internetowych, bazująca na otwartym Chromium i pozornie podobna do Chromea. Ma nawet możliwość integracji z kontem Google i pozwala instalować te same rozszerzenia, co Chrome. Ma jednak kilka dodatkowych możliwości – pozwala pobierać filmy z wielu serwisów, ma zaawansowanego menedżera pobierania i klienta sieci BitTorrent. Najważniejsze jest jednak to, że Citrio w pełni szanuje…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.