Subsurface Subsurface 4.6.3

Strona główna Mac Firma Programy branżowe
Pobierz pro​gram
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Subsurface to program dla nurków, pozwalający analizować dane o zejściu pod wodę na podstawie logów z różnych nurkowych komputerów osobistych.

Subsurface pozwala importować logi z urządzeń pomiarowych i łączy dane o zejściu pod wodę z danymi dodatkowymi, jak użyty sprzęt czy zrobione przy okazji zdjęcia. W programie można zbierać logi i zdjęcia z wielu wypraw i prowadzić dziennik nurkowań.

Dane z każdej wyprawy można przeglądać w formie tabel, map, wykresów i podsumowań. Możliwe jest również tworzenie planów nowych wypraw i eksportowanie ich do plików, które odczytają komputery nurkowe, pomagające prowadzić wyprawę.

Lista obsługiwanych komputerów nurkowych znajduje się na stronie programu. Można też połączyć program z serwisem DiveLogs.de i z własną chmurą.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!