r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Subsurface 4.6.04

Strona główna Windows Firma Programy branżowe
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Subsurface to rozbudowany program do monitorowania wypraw nurkowych na podstawie plików generowanych przez specjalistyczne komputery. Aplikacja pozwala importować logi z urządzeń pomiarowych oraz stron internetowych dla nurków, a następnie prezentować dane z konkretnej wyprawy w formie licznych tabel, map, wykresów i podsumowań. Możliwe jest również tworzenie planów nowych wypraw i eksportowanie ich do zewnętrznych plików.

Galeria programu

Interfejs programu jest rozbudowany i prezentuje jednocześnie wiele informacji. Większość z nich będzie zrozumiała zapewne wyłącznie dla specjalistów i osób, które są już w jakimś stopniu związane z nurkowaniem. Producent niestety nie udostępnia wraz z aplikacją przykładowych plików z logami, aby na ich podstawie móc nauczyć się rozmieszczenia elementów w widokach. Aby sprawdzić, jak prezentuje się interfejs z konkretnymi danymi, musimy więc dysponować własnym plikiem z komputera nurkowego lub przystąpić do planowania nowej wyprawy.

Z każdą kompilacją Subsurface rozszerzany jest o nowe opcje. Szybko rozszerzana jest baza komputerów, z plikami których współpracuje edytor. Aktualna lista obsługiwanych urządzeń udostępniana jest na bieżąco na stronie producenta. Program rozwijany jest w ramach licencji z otwartym kodem, a założycielem projektu jest sam Linus Torvalds – twórca systemu Linux.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Subsurface 4.6: Linus Torvalds i jego program dla nurków

13
OPROGRAMOWANIE 20.01.2017 | Oskar Ziomek

Linus Torvalds znany przede wszystkim ze stworzenia jądra Linuxa oraz systemu kontroli wersji git, kilka lat temu rozpoczął prace nad aplikacją wspomagającą nurków – zarówno śledzącą ich poprzednie wyprawy, jak i pomagającą planować przyszłe. W efekcie powstał program Subsurface, który otrzymał niedawno aktualizację do wersji 4.6, przynoszącą kilka istotnych zmian. Dotyczą one przede wszystkim funkcjonalności interfejsu, nowych opcji związanych z importem oraz eksportem plików oraz poprawek dotychczasowych błędów. Program jest rozbudowany i pozwala analizować poszczególne wyprawy nurkowe w…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.