r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Sun vs IBM: będzie reaktywacja?

Strona główna Aktualności

Jak donosi Bloomberg, powołując się na źródła bliskie sprawie, Sun jest gotowy do wznowienia rozmów z IBM w sprawie przejęcia. Warunkiem jest odpowiednio duże zainteresowanie ze strony IBM - firma chce, aby IBM zobowiązał się do fuzji nawet w przypadku przeszkód. Miałoby to zapewnić Sunowi gwarancję przejęcia na wypadek zainteresowania się całą sprawą urzędów kontrolujących.

Przypomnijmy, że prawdopodobnym powodem zerwania rozmów okazało się odrzucenie przez Suna ceny wykupu akcji. Cena ta ustalona została ostatecznie na poziomie 9,40 dolara. Jest to kwota nieco mniejsza niż ta, o której mówiono dwa tygodnie temu (9,50) i znacznie mniejsza niż oryginalna cena 10-11 dolarów z połowy marca. Obie firmy nie zajęły oficjalnego stanowiska.

Przerwanie rozmów wyraźnie widać na giełdzie, na której Sun stracił 28% na wartości. Tylko dzisiaj ceny akcji spadły 10 centów do 6,13 USD oraz 42 centy, do 98,85 USD w przypadku IBM.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.