Sunshine Sunshine

Strona główna Mac Archiwum Programy archiwalne
Pobierz program

Sunshine to szybkie i bezpieczne narzędzie do przesyłania plików między różnymi urządzeniami. Transfer odbywa się bezpośrednio, bez chmury. Program dla macOS pozwala udostępnić wybrane foldery, by były widoczne dla urządzeń mobilnych. Sunshine nie ma żadnych limitów rozmiaru przesyłanych plików ani ich liczby, pozwala też wysyłać pliki bezpośrednio znajomym z Facebooka.

Sunshine można instalować na Androidzie, iOS, Windowsie i macOS. Po połączeniu urządzeń jednym kontem użytkownika przesyłanie plików jednak odbywa się metodą peer-to-peer, zarówno w sieci lokalnej, jak i przez Internet. Autoryzacja została tak skonstruowana, by żadna ze stron nie miała wszystkich danych, dzięki czemu trudno podsłuchać komunikację.

Program pozwala wybrać, do jakich folderów będą miały dostęp aplikacje na urządzeniach mobilnych, a także gdzie zostaną zapisane kopie zapasowe. Tworzenie kopii zapasowych danych z urządzeń mobilnych na komputerze wymaga konta Premium, które można kupić lub uzyskać za darmo polecając aplikację znajomym na Facebooku. Pobieranie plików z komputera na urządzenie mobilne jest dostępne za darmo.

Aplikacje mobilne Sunshine pozwalają pobierać pliki z komputera, a także odtwarzać je zdalne. Obsługiwane formaty to między innymi AVI, MP4, MOV, MKV, M4V, WMV, MP3, FLAC, M4A i WAV. Sunshine radzi sobie bezbłędnie z kodekami h.264, h.265, x264, xvid, divx, quicktime, ac3, aac, dts i kilkoma innymi.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!