Sunshine Sunshine 2.3.7

Strona główna Windows Narzędzia Synchronizacja danych
Pobierz ​program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Sunshine to szybkie i bezpieczne narzędzie do przesyłania plików między urządzeniami, bez pośrednictwa chmury. Aplikacja dla Windowsa pozwala udostępnić wybrane foldery dla innych urządzeń. Sunshine nie ma żadnych limitów rozmiaru przesyłanych plików ani ich liczby, pozwala też wysyłać pliki znajomym z Facebooka.

Sunshine można instalować na Androidzie, OS X, iOS i Windowsie. Po połączeniu urządzeń jednym kontem użytkownika przesyłanie plików jednak odbywa się bezpośrednio, metodą peer-to-peer, zarówno w sieci lokalnej, jak i przez Internet. Program pozwala wybrać, do jakich folderów będą miały dostęp aplikacje na urządzeniach mobilnych, a także gdzie zostaną zapisane kopie zapasowe (wymaga konta Premium, które można kupić lub uzyskać za darmo polecając aplikację znajomym na Facebooku).

Aplikacje mobilne Sunshine pozwalają pobierać pliki z komputera, a także odtwarzać je zdalne. Obsługiwane formaty to między innymi AVI, MP4, MOV, MKV, M4V, WMV, MP3, FLAC, M4A i WAV. Sunshine radzi sobie bezbłędnie z kodekami h.264, h.265, x264, xvid, divx, quicktime, ac3, aac, dts i kilkoma innymi.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!