r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Super Arc Light 1.0

Strona główna Android Gry Zręcznościowe

Super Arc Light to gra zręcznościowa w stylu arcade. Sterujemy w niej małym pojazdem kosmicznym na planszy złożonej z okręgów i odpieramy ataki wroga.

Gra przypomina produkcje znane np. z komputerów Atari, a to za sprawą grafiki oraz muzyki w stylu retro. Także wygląd pojazdów kosmicznych, w kształcie prostokątów, okręgów i kwadratów, mocno kojarzy się z grami sprzed wielu lat. Akcja toczy się w kosmicznej scenerii, w tubie przypominającej tunel wymalowany w kolorowe okręgi. Sterowany przez nas pojazd znajduje się w środkowym okręgu i dostępu do niego broni pojazdom przeciwnika.

r   e   k   l   a   m   a

Tutaj jednak pojawia się spora trudność, związana ze sterowaniem. Strzelać będziemy, dotykając ekranu urządzenia. Gdy przytrzymamy palec na ekranie nieco dłużej, wówczas nasz pojazd zatrzyma się w miejscu i będzie nieustannie wydawał z siebie pociski. Aby przemieścić się w inne miejsce, trzeba puścić palec i zatrzymać pojazd tam, gdzie pojawi się kolejny wróg. Sterowanie nie jest zatem proste i wymaga kilku prób, aby opanować zasady zabawy. Ponadto, w grze czeka na nas 18 typów broni laserowej. Odblokowywać je będziemy, pokonując kolejne plansze i zdobywając kolejne punkty.

Super Arc Light kosztuje ok. 5 zł, co nie jest wygórowaną ceną, biorąc pod uwagę jakość wykonania oraz grywalność. Aplikację można zintegrować z usługą Gry Google Play, co pozwoli zapisywać wyniki w chmurze Google, a także rywalizować z innymi użytkownikami gry.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.