Super Arc Light Super Arc Light 1.0

Strona główna Android Gry Zręcznościowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

Super Arc Light to gra zręcznościowa w stylu arcade. Sterujemy w niej małym pojazdem kosmicznym na planszy złożonej z okręgów i odpieramy ataki wroga.

Gra przypomina produkcje znane np. z komputerów Atari, a to za sprawą grafiki oraz muzyki w stylu retro. Także wygląd pojazdów kosmicznych, w kształcie prostokątów, okręgów i kwadratów, mocno kojarzy się z grami sprzed wielu lat. Akcja toczy się w kosmicznej scenerii, w tubie przypominającej tunel wymalowany w kolorowe okręgi. Sterowany przez nas pojazd znajduje się w środkowym okręgu i dostępu do niego broni pojazdom przeciwnika.

Tutaj jednak pojawia się spora trudność, związana ze sterowaniem. Strzelać będziemy, dotykając ekranu urządzenia. Gdy przytrzymamy palec na ekranie nieco dłużej, wówczas nasz pojazd zatrzyma się w miejscu i będzie nieustannie wydawał z siebie pociski. Aby przemieścić się w inne miejsce, trzeba puścić palec i zatrzymać pojazd tam, gdzie pojawi się kolejny wróg. Sterowanie nie jest zatem proste i wymaga kilku prób, aby opanować zasady zabawy. Ponadto, w grze czeka na nas 18 typów broni laserowej. Odblokowywać je będziemy, pokonując kolejne plansze i zdobywając kolejne punkty.

Super Arc Light kosztuje ok. 5 zł, co nie jest wygórowaną ceną, biorąc pod uwagę jakość wykonania oraz grywalność. Aplikację można zintegrować z usługą Gry Google Play, co pozwoli zapisywać wyniki w chmurze Google, a także rywalizować z innymi użytkownikami gry.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!