Super Backup: SMS & Contacts Super Backup: SMS & Contacts 2.3.24

Strona główna Android Narzędzia Kopie zapasowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

Super Backup: SMS & Contacts to program służący do tworzenia kopii zapasowej wiadomości SMS i MMS, ustawień aplikacji, kontaktów, historii połączeń, kalendarza oraz zakładek w przeglądarce internetowej.

Aplikacja jest gotowa do pracy od razu po zainstalowaniu. Na ekranie głównym znajdziemy duże ikony, z których każda pozwala wykonać kopię zapasową różnej części ustawień w smartfonie lub tablecie: aplikacji, SMS-ów, kontaktów, historii połączeń, kalendarza i zakładek. Gdy mowa o aplikacjach, możemy wybrać wszystkie dostępne programy lub skupić się na wybranych. Z kolei wiadomości SMS możemy skopiować zarówno masowo, czyli zgrupowane łącznie, jak też wybrać opcję, która skopiuje je z zachowaniem struktury wątków. Za pomocą funkcji dostępnych na ekranie głównym aplikacji wykonamy zarówno kopię zapasową, jak też przywrócimy ją z wybranego pliku.

Program pozwala też przesyłać kopie zapasowe na Dysk Google lub do Gmaila. Możemy ustawić, które z ustawień możliwych do zabezpieczenia chcemy kopiować i jak często (codziennie, co 3 dni, co tydzień, co 15 dni, co miesiąc lub nigdy), a także zdecydować, czy wysyłanie kopii zapasowej do chmury Google ma się odbywać jedynie wtedy, gdy mamy połączenie WiFi. Możliwe jest też wybranie opcji, dzięki której program poinformuje nas o fakcie stworzenia kopii zapasowej.

Aplikacja jest prosta i intuicyjna w obsłudze, a z jej możliwości można skorzystać za darmo. W wersji bezpłatnej znajdziemy jednak sporo reklam, często dźwiękowych i trwających kilkanaście sekund. Pozbawiona ich jest wersja PRO, która kosztuje ok. 10 zł.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!