Super Backup: SMS & Contacts 2.2.10

Strona główna Android Narzędzia Kopie zapasowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

Super Backup: SMS & Contacts to program służący do tworzenia kopii zapasowej wiadomości SMS i MMS, ustawień aplikacji, kontaktów, historii połączeń, kalendarza oraz zakładek w przeglądarce internetowej.

Aplikacja jest gotowa do pracy od razu po zainstalowaniu. Na ekranie głównym znajdziemy duże ikony, z których każda pozwala wykonać kopię zapasową różnej części ustawień w smartfonie lub tablecie: aplikacji, SMS-ów, kontaktów, historii połączeń, kalendarza i zakładek. Gdy mowa o aplikacjach, możemy wybrać wszystkie dostępne programy lub skupić się na wybranych. Z kolei wiadomości SMS możemy skopiować zarówno masowo, czyli zgrupowane łącznie, jak też wybrać opcję, która skopiuje je z zachowaniem struktury wątków. Za pomocą funkcji dostępnych na ekranie głównym aplikacji wykonamy zarówno kopię zapasową, jak też przywrócimy ją z wybranego pliku.

Program pozwala też przesyłać kopie zapasowe na Dysk Google lub do Gmaila. Możemy ustawić, które z ustawień możliwych do zabezpieczenia chcemy kopiować i jak często (codziennie, co 3 dni, co tydzień, co 15 dni, co miesiąc lub nigdy), a także zdecydować, czy wysyłanie kopii zapasowej do chmury Google ma się odbywać jedynie wtedy, gdy mamy połączenie WiFi. Możliwe jest też wybranie opcji, dzięki której program poinformuje nas o fakcie stworzenia kopii zapasowej.

Aplikacja jest prosta i intuicyjna w obsłudze, a z jej możliwości można skorzystać za darmo. W wersji bezpłatnej znajdziemy jednak sporo reklam, często dźwiękowych i trwających kilkanaście sekund. Pozbawiona ich jest wersja PRO, która kosztuje ok. 10 zł.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Troska a prywatność: jak sprawdzić, co dziecko robi ze swoim smartfonem?

67
26.04.2016  •  Jacek Szumowski

Przytoczone w artykule „Ściśle prywatne: jak ukryć zdjęcia i wiadomości na telefonie?” statystyki zdrad i wyniki badań dotyczące natury kłamstwa nasuwają spostrzeżenie, że wielu ludzi ma sporo do ukrycia. Jeśli dla niektórych osób jakieś informacje są warte zatajenia, to dla innych mogą być one godne pozyskania. Oczywiście motywacje zarówno ukrywających jak odkrywających są najróżniejsze. Do ukrywania wracać już nie będziemy… Zaznaczmy jednak, że chęć odkrycia tajemnic bliskiego nam człowieka nie musi być powodowana zazdrością czy zwykłym wścibstwem. Często u podstaw takich działań leży…

Zabezpiecz swoje dane na telefonie w Światowy Dzień Backupu

21
31.03.2016  •  Łukasz Maślanka

Zawsze jest dobry czas na to, aby zadbać o bezpieczeństwo danych w smartfonie i tablecie, tworząc kopię zapasową. W końcu to bowiem z tej kategorii urządzeń dane giną najłatwiej. Ale dzisiaj, w Światowy Dzień Backupu, zainteresować się tą kwestią warto tym bardziej. Mamy więc dla Was zestaw dobrych programów, dzięki którym Wasze cenne informacje już nigdy nie przepadną. Co spędza sen z powiek wielu posiadaczom smartfonów lub tabletów? Pierwszy koszmar to taki, w którym nasze urządzenie zostanie skradzione, a złodziej je spienięży zanim zostanie namierzony i drogocennego sprzętu już nie…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #1 23.02.2017 10:20

Aplikacja żąda pozwolenia na wysyłanie SMS bez wiedzy użytkownika w dowolnym momencie !.

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieDetroit: Become Human będzie najważniejszą premierą maja. Już graliśmy