Super Cleaner Super Cleaner 2.4.35.115731

Strona główna Android Narzędzia Pakiety narzędziowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

Super Cleaner to stworzony przez Chińczyków, bardzo popularny i ceniony pakiet narzędzi dla urządzeń mobilnych z Androidem, który w kompleksowy sposób dba o wydajność oraz bezpieczeństwo smartfonu/tabletu.

Już na pierwszy rzut oka dostrzec można, że Super Cleaner to oprogramowanie modułowe, w skład którego wchodzi bogaty zestaw narzędzi. Wśród nich znajdziemy funkcje przeznaczone do oczyszczania pamięci ze zbędnych plików, przyspieszania urządzenia (poprzez wyłączenie zbędnych aplikacji), ochrony antywirusowej czy oszczędzania baterii (również poprzez wyłączanie aplikacji zużywających duże partie energii).

To jednak nie wszystko, Super Cleaner dysponuje narzędziami umożliwiającymi zarządzanie powiadomieniami w systemie Android, obniżanie temperatury jednostki CPU, zaawansowane usuwanie zbędnych danych (np. duplikujących się plików), szybsze ładowanie baterii, blokowanie dostępu do wybranych aplikacji, przyspieszanie i zwiększanie wydajności w grach czy przeglądanie Internetu w trybie prywatnym.

Super Cleaner udostępniony został w pełni bezpłatnie, jednak podczas jego działania wyświetlane mogą być reklamy. Ponadto nie jest on dostępny na chwilę obecną w polskiej wersji językowej - mimo wszystko nie powinno to stanowić przeszkody nawet dla początkujących użytkowników.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!