Super Crate Box

Strona główna Windows Gry Zręcznościowe
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Bezpłatny projekt Super Crate Box to rozrywka w czystej, skoncentrowanej formie. Na pierwszy rzut oka mocno rozpikselowana grafika nie zachęca może do zabawy, ale o to właśnie twórcom chodziło, by oprawa nie była najważniejsza. Liczy się frajda czerpana z sesji przy komputerze, a tej tu nie brakuje. Mamy do czynienia z darmowym tytułem, od którego po prostu trudno odejść, bo tak wciąga. Jest niebezpiecznie absorbujący.

Pomysł twórcy mieli prosty. Samotny bohater musi zbierać pojawiające się losowo na mapie skrzynki, równocześnie eliminując stale nadciągające potwory małe oraz duże. Cel główny to zgromadzenie określonej liczby paczek, ale trzeba pośpiech równoważyć z utrzymywaniem niskiego poziomu wrogów. Kiedy bowiem któryś dotrze do dołu ekranu i wpadnie w ogień, wkurzony przyśpieszy. Kilku takich to już prawdziwy chaos.

Dodatkowym urozmaiceniem jest fakt, iż za każdym zebraniem skrzynki dostajemy losowo inną broń. Raz będzie to potężna wyrzutnia rakiet, ale kiedy indziej słabiutkie podwójne pistolety. Liczba podniesionych paczek kumuluje się, stopniowo odblokowując kolejne narzędzia zniszczenia, co zachęca do nieustającej rozgrywki. Im bardziej będziemy w grze wytrwali, tym także więcej dodatkowych etapów poznamy.

Minimalne wymagania systemowe:

  • Procesor 1.2 GHz
  • 512 MB RAM
  • Karta graficzna zgodna z DirectX 8.0
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!