r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Super Denoising 1.2.6

Strona główna Mac Grafika Narzędzia dla fotografów
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Super Denoising to proste narzędzie do usuwania szumu ze zdjęć cyfrowych, zarejestrowanych przy słabym świetle, gdy matryca aparatu musiała pracować z wysoką czułością. Program jest bardzo łatwy w obsłudze i pozwala usuwać szum z pojedynczych zdjęć lub masowo.

Galeria programu

Po załadowaniu zdjęcia można wybrać stopień działania algorytmu, w czym pomogą przykładowe zdjęcia przy każdym z trybów. Ponadto można ręcznie manipulować parametrami jego działania, włączyć wyostrzanie i maskowanie.

Po dobraniu parametrów usuwania szumu można zapisać zdjęcie lub załadować do kolejki więcej podobnych zdjęć. Program otwiera popularne formaty graficzne, a także RAW-y z popularnych aparatów cyfrowych. Niestety Super Denoising nie odczytuje formatu DNG.

Wersja próbna programu pozwala na testowanie przez 10 dni.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.