Super Księga Podatkowa Super Księga Podatkowa 20.1

Strona główna Windows Firma Programy finansowo-księgowe
Pobierz prog​ram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Super Księga Podatkowa (SKP) to prosty program księgowo-podatkowy stworzony z myślą o małych i średnich firmach oraz biurach rachunkowych.

Aplikacja polecana jest głównie dla wszystkich firm, w których stosowana jest mała księgowość - Księga Przychodów i Rozchodów lub Ryczałt Ewidencjonowany. Z jej pomocą możliwe jest wygodne wyliczanie miesięcznych lub kwartalnych zaliczek na podatek dochodowy, podatek VAT, zarządzanie płacami oraz składkami ZUS, ewidencjonowanie środków trwałych, a także prowadzenie tzw. kilometrówek.

W programie nie zabrakło również opcji obsługi delegacji oraz fakturowania. Co istotne, Super Księga Podatkowa to program wysoce konfigurowalny i na bieżąco aktualizowany w celu jak najwyższej zgodności z aktualnie obowiązującymi przepisami.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 60 dni.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!