Super Księga Podatkowa 18.2

Strona główna Windows Firma Programy finansowo-księgowe
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Super Księga Podatkowa (SKP) to prosty program księgowo-podatkowy stworzony z myślą o małych i średnich firmach oraz biurach rachunkowych.

Aplikacja polecana jest głównie dla wszystkich firm, w których stosowana jest mała księgowość - Księga Przychodów i Rozchodów lub Ryczałt Ewidencjonowany. Z jej pomocą możliwe jest wygodne wyliczanie miesięcznych lub kwartalnych zaliczek na podatek dochodowy, podatek VAT, zarządzanie płacami oraz składkami ZUS, ewidencjonowanie środków trwałych, a także prowadzenie tzw. kilometrówek.

W programie nie zabrakło również opcji obsługi delegacji oraz fakturowania. Co istotne, Super Księga Podatkowa to program wysoce konfigurowalny i na bieżąco aktualizowany w celu jak najwyższej zgodności z aktualnie obowiązującymi przepisami.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 60 dni.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Łuki82   1 #4 15.05.2018 08:07

Korzystam z Super Księgi od 2016 roku i mogę polecić - praca z programem bezproblemowa. Prosty w obsłudze, można wybrać te funkcje, które będą nam potrzebne i za pozostałe nie musimy płacić.

  #3 28.09.2016 15:26

@Romek4242 (niezalogowany): A owszem ;)

  #2 26.08.2016 16:57

@Marmona5 (niezalogowany): Cześć czy AKP działa pod IOS?

  #1 03.08.2016 12:12

Program całkiem ok, jak dla małch firm. Po dłuższym użytkowaniu jednak trzeba zmienić na coś bardziej rozbudowanego. Bo jak się firma rozwija to potem niestety potrzeba już nieco więcej funkcji, a ten program ma tylko te podstawowe. A już w ogóle jak nagle firma przeistacza się w średnią, a nie mała. Ja obecnie znalazłam alternatywe w programie Systim ( http://www.systim.pl ) i ogólnie polecam, jakby ktoś chciał później przejść na coś innego. No ale na początek jest OK :)