Super Mario 3: Mario Forever Super Mario 3: Mario Forever 7.02

Strona główna Windows Gry Platformowe
Pobierz progr​am
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Super Mario 3: Mario Forever to jeden z najpopularniejszych remaków gry Mario Bros, która zaprojektowana została przez Shigeru Miyamoto i pierwotnie udostępniona dla konsol Nintendo w 1985 roku. Podobnie jak w pierwowzorze naszym zadaniem jest przemierzenie Grzybowego Królestwa i ocalenie księżniczki Toadstool.

Klasyk, ale w nowej oprawie

Podobnie jak w oryginale, tak również tutaj wcielamy się w hydraulika o imieniu Mario, przechodzimy kolejne światy i poziomy, a naszym głównym celem w grze jest ocalenie księżniczki. Jak na remake przystało, Super Mario 3: Mario Forever modyfikacjom oraz ulepszeniom poddano zarówno oprawę graficzną, jak również dźwiękową. Oba te aspekty są w nowym wydaniu współczesne, zachęcając do zabawy najmłodszych użytkowników komputera.

Kluczowe cechy gry:

  • popularna platformówka w nowym wydaniu
  • nawiązanie do hitu z konsol Nintendo
  • wiele poziomów do przejścia
  • udostępniona za darmo

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!