r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Super Mario Run 3.0.7

Strona główna iOS Gry Zręcznościowe

Super Mario Run to długo oczekiwana gra Nintendo z najsławniejszym hydraulikiem w roli głównej. Zaletą tej gry jest możliwość grania tylko jedną ręką.

W tej grze Mario biegnie przed siebie bez przerwy, a zadaniem gracza jest wykonywanie różnego typu skoków, by pokonywać przeszkody. Mario będzie się różnie zachowywał, zależnie od tempa dotknięć ekranu. Podczas przemierzania plansz trzeba nie tylko dotrzeć do celu, ale też pozbierać monety.

r   e   k   l   a   m   a

W grze znajdują się różne tryby gry, zaprojektowane zupełnie od nowa. W World Tour Mario musi uratować Księżniczkę Peach z rąk Bowsera, przemierzając 6 światów z 24 planszami. W Toad Rally Mario musi popisać się stylowymi skokami, by konkurować z innymi graczami w wyzwaniach. Popisowe numery pozwolą naładować Coin Rush. Z kolei tryb Kindgom Builder polega na zapraszaniu grzybków i gromadzeniu monet, a z nich budowaniu własnego królestwa przez umieszczanie tam różnych drobiazgów.

Grę można pobrać za darmo, ale dostęp do wszystkich poziomów kosztuje 10 dolarów.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Premiera Super Mario Run na Androidzie lada chwila. Ale czy w ogóle warto go kupić?

26
OPROGRAMOWANIE 29.12.2016 | Maciej Olanicki

Być może najważniejszym wydarzeniem dla mobilnych graczy w mijającym roku byłą premiera Pokemon GO. Mimo że rola Nintendo ograniczyła się w zasadzie do licencjonowania marki, zaś za całość strony technicznej odpowiadał Niantic, to jednak wygenerowanie całej pokemonowej manii zgodnie przypisywano Nintendo. W połowie grudnia na iOS-ie ukazała się kolejna gra firmowana przez Nintendo, Super Mario Run. W przeciwieństwie do Pokemon GO, Nintendo odpowiada za tę produkcję od początku do końca. Dziś Super Mario Run pojawiło się już w Google Play, choć na razie wciąż możliwe jest tylko…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.