r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Super Phantom Cat 1.162

Strona główna Android Gry Zręcznościowe

Super Phantom Cat to wciągająca gra zręcznościowa, utrzymana w klimacie gier znanych z komputerów Amiga lub Commodore. Sterujemy w niej komiksowym kotem, pokonując kolejne plansze.

Gra nawiązuje bardzo mocno do dawnych produkcji rozrywkowych z czasów, gdy komputery osobiste były bardzo archaiczne. Szata graficzna aplikacji przypomina właśnie tę znaną z gier starej daty, podobnie jak komiksowa muzyka utrzymana w konwencji disco.

r   e   k   l   a   m   a

W Super Phantom Cat sterujemy kotem, który z wyglądu przypomina postaci znane z kreskówek, a plansze, które będziemy pokonywać, przypominają scenerię znaną z Minecrafta. Na swojej drodze gracze spotkają sporo przeszkód, m.in. pochylnie, ślepe zaułki, wysokie ściany i najeżone kolcami przepaści. W grze spotkamy też innych bohaterów - zarówno nam życzliwych, którzy pomogą pokonać niektóre bariery, jak też nastawionych wrogo, których trzeba będzie unieszkodliwić. Trzeba też uważać, bo na każdej z plansz mamy do wykorzystania tylko trzy życia. Tracąc je, misję trzeba będzie zaczynać od początku.

Grając, będziemy zdobywać złote monety oraz gwiazdy. To ważne, bo dzięki temu możemy zebrać środki na odblokowanie kolejnych postaci, którymi będziemy sterować w grze.

Grę Super Phantom Cat można zintegrować z usługą Gry Google Play, co pozwoli zapisywać wyniki w chmurze Google oraz rywalizować z innymi użytkownikami aplikacji.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

HitFilm, Filters, Quik, Tastemade, TuneItUp i Super Phantom Cat – najciekawsze programy tygodnia

2
OPROGRAMOWANIE 07.05.2016 | Anna Rymsza

Przedstawiam Wam sobotnią porcję najnowszych programów z naszej bazy. W tym tygodniu króluje montaż filmów, wiosenne porządki i koty. HitFilm Express 4 HitFilm Express to darmowy program, przeznaczony do nieliniowej edycji wideo z naciskiem na animacje i efekty specjalne. Jeśli ktoś zamierza nauczyć się pracy z efektami specjalnymi, zwłaszcza w programach Adobe After Effects lub HitFilm Pro, ten program będzie idealny. Polecam go z jeszcze jednego powodu – w tym tygodniu wydana została wersja 4 programu, która nie ma już ograniczenia liczby ścieżek filmowych i dźwiękowych, z którymi można…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.