r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Super Phantom Cat - be a jumping bro 1.62

Strona główna iOS Gry Platformowe

Super Phantom Cat to wysoko oceniana gra platformowa, przywodząca na myśl dobrze znane gry sprzed 20 lat – Mario, Donkey Konga i Sonica.

Super Phantom Cat oczaruje grafiką i wciągnie na długie godziny. Mimo że gra nawiązuje do starych hitów, sterowanie zostało doskonale dostosowane do ekranów dotykowych. Ścieżka dźwiękowa także nawiązuje do elektronicznych dźwięków starych konsol i automatów.

Biały kot, Mr. White, zamierza uratować świat. By tego dokonać, musi pokonać liczne, nie zawsze proste plansze, pełne pułapek, ślepych zaułków i innych postaci, nie zawsze przyjaźnie nastawionych. Na dodatkowych poziomach można odblokować kolejne postacie, jak kurczak czy wampir, a także odpowiedzieć na pytanie o sens istnienia.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

HitFilm, Filters, Quik, Tastemade, TuneItUp i Super Phantom Cat – najciekawsze programy tygodnia

2
07.05.2016  •  Anna Rymsza

Przedstawiam Wam sobotnią porcję najnowszych programów z naszej bazy. W tym tygodniu króluje montaż filmów, wiosenne porządki i koty. HitFilm Express 4 HitFilm Express to darmowy program, przeznaczony do nieliniowej edycji wideo z naciskiem na animacje i efekty specjalne. Jeśli ktoś zamierza nauczyć się pracy z efektami specjalnymi, zwłaszcza w programach Adobe After Effects lub HitFilm Pro, ten program będzie idealny. Polecam go z jeszcze jednego powodu – w tym tygodniu wydana została wersja 4 programu, która nie ma już ograniczenia liczby ścieżek filmowych i dźwiękowych, z którymi można…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.