Super Ski Jump - Winter Rush Super Ski Jump - Winter Rush 1.3.3

Strona główna Android Gry Sportowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

Super Ski Jump Free to nic innego jak symulator skoków narciarskich na Androida. W grze mamy do czynienia z prawdziwymi skoczniami narciarskimi takimi jak Letalnica w Planicy, czy skocznia w Kuusamo. Możliwe jest przez to chociaż częściowe poczucie atmosfery prawdziwych zawodów.

Skok dzieli się na cztery główne elementy: najazd, wyjście z progu, lot i lądowanie. Od odpowiedniego manewrowania zawodnikiem zależy, czy skok będzie udany, a prowadzony zawodnik zakwalifikuje się do następnej rundy. Kontrola skoczkiem odbywa się poprzez naciskanie ekranu urządzenia odpowiednio z prawej i lewej strony. Istnieje możliwość sprawdzenia swoich umiejętności w kilku trybach rozgrywki jak mistrzostwa świata, czy puchar. Możliwe jest także doskonalenie techniki skokach treningowych, za które nie przyznaje się punktów.

Darmowa wersja gry pozwala na ograniczoną zabawę, gdyż możliwe jest oddawanie skoków tylko na trzech obiektach. Gra nie jest jednak zbyt droga i pełna wersja, w której dostępne są wszystkie tryby rozgrywki, kosztuje 2,99 zł.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!