Super Stacker Super Stacker 1.0.13

Strona główna Android Gry Zręcznościowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

Super Stacker to wciągająca, świetnie wykonana pod względem graficznym gra zręcznościowa. Układamy w niej wieżę z trójwymiarowych klocków, starając się zbudować jak najwyższą konstrukcję.

W aplikacji czeka na nas trudne zadanie. Na planszy budujemy wieżę z opadających klocków. Na początku elementy są sporych rozmiarów, a gdy klocek opada, musimy go idealnie dopasować do tego, który położyliśmy wcześniej. Gra nieco ułatwia zadanie, włączając białe podświetlenie klocka, którym musimy się zająć. Gdy nam się uda ta sztuka, otrzymamy punkt. Z kolei złe dopasowanie sprawi, że kolejne opadające klocki będą coraz mniejsze i coraz węższe, co sprawi, że cała zabawa stanie się trudniejsza. Gdy wyczerpiemy limit pomyłek, grę trzeba będzie rozpocząć od nowa.

Gra oferuje bardzo wciągającą zabawę, a wrażenia potęguje szata graficzna oraz muzyczna. Klocki widzimy w widoku 3D, plansze pełne są kolorów, a rozgrywce towarzyszy rytmiczna muzyka.

Grę Super Stacker można zintegrować z usługą Gry Google Play, co pozwoli zapisywać osiągane wyniki w chmurze Google oraz porównywać je z rezultatami osiąganymi przez innych użytkowników aplikacji.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!