r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Super Vampire Ninja Zero 1.02

Strona główna Windows Gry Bijatyki
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Na polu darmowych gier z gatunku bijatyk niejednokrotnie trafi się prawdziwy skarb, niezwykle wciągający oraz zadziwiający sterowaniem i płynnością łączenia ruchów. Utrzymany w nurcie klasycznych automatowych produkcji 2D projekt Super Vampire Ninja Zero pozwoli nam się wcielić w sympatyczną wojowniczkę, walczącą z siłami ciemności. Przygotujcie się na świetną zabawę, a także ciosy łączone w łańcuszki.

Galeria programu

Niby mamy tylko ataki silny, szybki plus specjalny, wymagający wcześniej naładowania odpowiedniego paska energii poprzez obijanie wrogów, a jednak system jest całkiem zaawansowany. Przy odpowiednim klepaniu klawiszy będziecie w stanie wykonywać efektowne akcje. Nie bez znaczenia pozostaje nacisk na podbijanie przeciwników oraz bicie ich w powietrzu. Zwłaszcza przy bossach, którzy są na stojaka bardzo groźni.

Jak na tak niewielką grę, znajdziemy w projekcie również kilka trybów dodatkowych. Mamy przetrwanie na czas, czyli walkę o przeżycie pośród coraz liczniejszej grupy nieprzyjaciół. Pojawia się współpraca z siostrą bohaterki, kontrolowaną przez sztuczną inteligencję. Jest trening, a dodatkowo też możliwość wcielenia się w któregoś z wrogów, z tymi większymi włącznie. Pozwala to na bliższe przyjrzenie się ich atakom.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.