SuperTube SuperTube 3.0.1.0

Strona główna Windows Phone Multimedia
Pobierz program
lub zeskanuj:

SuperTube to alternatywna aplikacja służąca do obsługi YouTube. Oprócz oglądania filmów, pozwala na korzystanie z innych funkcji serwisu, jak ocenianie, komentowanie, dodawanie do ulubionych, tworzenie playlist itp. oraz umożliwia pobieranie filmów do pamięci telefonu, a następnie odtwarzanie offline lub wysłanie ich na komputer poprzez WiFi z pomocą specjalnej aplikacji na PC.

Aplikacja wyglądem wpasowuje się w styl Windows Phone. Po włączeniu, na ekranie głównym widnieją kafelki ze skrótami do najważniejszych lub najczęściej używanych opcji, takich jak najlepsze filmy, ulubione, zaznaczone do obejrzenia później, playlisty itp. Tuż obok, w następnej kolumnie, widnieje lista filmów, które warto obejrzeć w danej kategorii. Aby zmienić kategorię, wystarczy potrząsnąć telefonem. W kolejnej kolumnie znajdują się ulubione subskrypcje użytkownika, które pojawią się oczywiście po zalogowaniu się na konto.

Menu wybranego filmu również dzieli się na kilka kolumn. W pierwszej widnieje przycisk odtwarzania, opis, wybór jakości i funkcje pobierania. Na dolnej belce znajdują się przyciski do dzielenia się, dodania do ulubionych lub do zapisania filmu do obejrzenia później. Dalej znajdują się filmy podobne, inne dzieła tego autora i na samym końcu komentarze.

Odtwarzacz jest bardzo prosty. Można ręcznie ustawić głowicę na osi czasy trwania filmu oraz rozszerzyć film, jeżeli obraz jest za mały lub jest w proporcjach 4:3. Z poziomu odtwarzacza da się również zmienić jakość odtwarzanego filmu. Poza tym można jednocześnie przeglądać komentarze i oglądać film — wtedy okienko z filmem jest dużo mniejsze. Aby pogłośnić lub przyciszyć, należy użyć gestu szczypnięcia ekranu. Pobrane filmy znajdują się w zakładce Download, gdzie można całą listą zapisanych w pamięci telefonu filmów zarządzać.

SuperTube pozwala także na wysyłanie filmów do serwisu. Jest to jednak funkcja uboga, bo filmy muszą być nagrane poprzez aplikację i nie można dodawać ich z galerii.

Kafelkiem mogą być skróty do wybranych kanałów na YouTube. Poza tym, ogólny kafelek potrafi wyświetlać powiadomienia ze skrzynki odbiorczej. Wszystko trzeba ustawić w ustawieniach aplikacji.

SuperTube jest przeładowany funkcjami, czasami potrafi się wyłączyć lub lekko zawiesić, jest to jednak jedna z lepszych tego typu aplikacji. Koszt zakupu to 4,49zł.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!